بازدید: 494 | تاریخ انتشار : 19 مهر 1394
امام جمعه شهر خنداب گفت: همانطور که رهبری فرمودند مذاکره در خصوص سایر مسائل دیپلماتیک به خاطر مضراتی که دارد و نفعی که اصلا نخواهد داشت ممنوع است.

 

حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در روزهای اخیر گفت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند، ما با اصل مذاکره مخالف نیستیم، اما با آمریکا مذاکره نمی کنیم، مسئولین ما با افرادی که با ایران دشمنی دارند مانند انگلستان و فرانسه، که در مذاکرات 1+5 هم برخی مواقع مشکلاتی را برای ایران فراهم می کردند، مذاکره و ارتباط دارند.

حجت الاسلام مجدی زاده اظهار کرد: ایران به این خاطر با آمریکا مذاکره نمی کند که این کشور را مظهر امپریالیسم و استکبار و حامیان سر سخت رژیم صهیونیستی می داند، هدف آمریکا از مذاکره نفوذ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی در ایران است.

وی به برخی از آرمانهای والای انقلاب و دستاوردهای آن اشاره کرد و گفت: هدف آمریکا از مذاکره، دور کردن ملت ایران از آرمانهای انقلاب اسلامی است، مذاکره با آمریکا به معنای این است که ما از آرمانهای انقلاب فاصله بگیریم که این کار نشدنی است و ما نیز مذاکره با آمریکا را صلاح نمی دانیم.

نماینده ولی فقیه در شهر خنداب گفت: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص مسایل هسته ای به مسئولین اجازه دادند تا مذاکره کنند، اما همانطور که رهبری فرمودند مذاکره در خصوص سایر مسائل دیپلماتیک به خاطر مضراتی که دارد و نفعی که اصلا نخواهد داشت ممنوع است.

مجدی زاده به سهل اندیشی و سهل انگاری برخی از افراد در داخل پرداخت و خاطرنشان کرد: بعضی از افکاری که در جامعه وجود دارد این است که می گویند حضرت امیرالمومنین(ع)، یا امام حسین (ع) با ابن سعد و مخالفین شان صحبت کردند، آنجا بحث مذاکره نبوده و بحث نصیحت انجام گرفته و نسبت به آنها هیچ معامله ای انجام نشده، حضرت آنها را به نحوی مورد خطاب و عتاب قرار می دادند تا به راه راست هدایت شوند.

انتهای پیام/ش

تگها: مذاکره, خنداب, مضرات, رهبری

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *