بازدید: 676 | تاریخ انتشار : 22 مهر 1394
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب در جلسه هماهنگی هیئات مذهبی شهرستان خنداب گفت: تجمع عاشوراییان در خنداب نمادی از حضور گسترده مردم و وحدت هیئات مذهبی خنداب است که توسط پوشش خبری خوب صداسیما انجام می شود.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، محمد درویشی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب گفت: سعی ما براین است تا جایی که بتوانیم در عرصه فرهنگی قد برداریم و در کنار هیئات مذهبی همکاری و هماهنگی داشته تا برنامه های مذهبی به نحوء احسن برگزار شود.


درویشی اظهار کرد: بایستی سعی هیئات مذهبی بر این باشد که بتوانند در کنار شور حسینی، شعور حسینی را در افراد بالا ببرند، در حسینه ها و تکایا و مساجد از سخنرانی های مبلغان و مطرح کردن مباحث قیام امام حسین (ع) استفاده کنند.

وی در ادامه از هماهنگی و مدیریت ناجا در ایام محرم با هئیات مذهبی در این شهرستان تشکر و قدردانی کرد و افزود: همانطور که در سالهای قبل نیروی انتظامی زحمات امنیتی و ترافیکی این مراسمات را بر عهده دارند، انتظار داریم امسال نیز به بهترین نحوء در بحث امنیت و رفع ترافیک، مراسم را اداره کنند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خنداب به احترام گذاشتن هئیات به یکدیگر تاکید کرد و گفت: انتظار داریم وقتی دسته های عزاداری به هم می رسند با رعایت شان و ادب اسلامی و با احترام گذاشتن به امام حسین(ع)، توسط یکی از هیات ها اداره شوند و با احترام گذاشتن به یکدیگر عبور نمایند.

درویشی تجمع عاشوراییان را در خنداب یک الگو برای دیگر شهرستان ها معرفی کرد و گفت: تجمع عاشوراییان در خنداب نمادی از حضور گسترده مردم و وحدت هیئات مذهبی خنداب است که توسط پوشش خبری خوب صداسیما انجام می شود.

وی در ادامه از شهرداری خنداب خواست تا همانند سال های قبل امکانات شهرداری را در خصوص برگزاری مراسم تجمع عاشوراییان در خنداب در اختیار اداره تبلیغات قرار دهد.

در این جلسه نکاتی در خصوص خطرات برق گرفتگی و گاز گرفتگی توسط کارشناس اداره برق و رئیس اداره گاز به مسئولان هیئات در خنداب تاکید شد و از آنها خواسته شد تا برای کارهایی که با برق و گاز ارتباط داشت به آنها مراجعه کنند.

همچنین 3 مکان برای برگزاری تجمع عاشوراییان در خنداب تعیین شد که مصلی گزینه اول و میدان انقلاب و خیابان گلزار شهدا معرفی شدند تا با نماینده صداو سیما در میان بگذارند و مکان اصلی تعیین شود، در این جلسه از مسئولان هیئات مذهبی خواسته شد تا به صورت کتبی از هر هیات یک یا دو نفر به عنوان مداح برای مداحی روز تاسوعا و عاشورا در خنداب به تبلیغات اسلامی معرفی شوند.

در ادامه سپاه ناحیه خنداب آمادگی خود را نسبت به فراهم کردن نیروی انسانی بسیج برای برگزاری مراسم و مسائل امنیتی اعلام کرد.

انتهای پیام/ش
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *