بازدید: 586 | تاریخ انتشار : 6 آبان 1394
فرماندار شهرستان خنداب در جلسه ستاد برگزاری روز 13 آبان گفت: آمریکا هنوز از حالت درنده خویی و قلدری بیرون نیامده است با این حال روحیه رهبر انقلاب و مردم ایران این است که در برابر هر ظالمی قد علم خواهیم کرد قرار نیست در برابر ظالمان سر خم کنیم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، حمید غیاثی فرماندار شهرستان خنداب صبح امروز در جلسه ستاد برگزاری یوم الله 13 آبان گفت: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا آنقدر اهمیت داشت که امام راحل از آن به عنوان انقلاب دوم یاد می کردند.

غیاثی اظهار کرد: آمریکا پشت همه صحنه ها بوده و هست، بعد از انقلاب شاهد بودید سفارت آمریکا به محل توطئه علیه انقلاب نوپا جمهوری اسلامی تبدیل شده بود که با بینش والای امام کشف شد، این لانه جاسوسی محلی بود برای هماهنگی و حمایت از گروه های خرابکار و به هم ریختن امنیت کشور، کار دیپلماتیکی در آنجا انجام نمی شد.

وی افزود: متاسفانه سفارتخانه آمریکا کار دیگری در ایران انجام می داد و در حال حاضر نیز رویکرد آمریکا، قلدر معابی و گردن کلفتی با دنیا و بخصوص با جمهوری اسلامی است، به فرموده رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی): رئیس جمهور آمریکا 2 بار به رهبری نامه داده اند تا با ما ارتباط بگیرند، در صورتی که علیه ما کار می کنند و مصوبه صادر می کنند.

فرماندار شهرستان خنداب تاکید کرد: آمریکا هنوز از حالت درنده خویی و قلدری بیرون نیامده است با این حال روحیه رهبر انقلاب و مردم ایران این است که در برابر هر ظالمی قد علم خواهیم کرد قرار نیست در برابر ظالمان سر خم کنیم، در قطعنامه ای که نوشته شد شاهد بودید ایران در برابر 6 کشور ایستاد و چیزهایی که حق ملت بود بدست آوردیم.

غیاثی با بیان این که جامعه نسل جوان بایستی از تاریخ انقلاب مطلع شوند گفت: روشنگران، نوجوان و جوانان بایستی بدانند از سال 42 تا 94 چه اتفاقاتی در این کشور رخ داده است، نیاز است تا برنامه باشکوهی به خاطر روز 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار و استکبار ستیزی برگزار شود.

وی متذکر شد: جامعه جوان بایستی بدانند، استکبار در کشور ما چه فجایعی را آفرید، متاسفانه در یمن و فلسطین و بسیاری از کشورها همین اتفاق افتاده و همه این ها دست خون آلود و کثیف استکبار و بخصوص آمریکا را به نمایش گذاشته است.

فرماندار از بخشداران شهرستان خواست تا برنامه راهپیمایی 13 آبان در روستاهایی که امکان برگزاری راهپیمایی را دارند برگزار شود، همچنین از مسئولین کمیته های دانشجویی و دانش آموزی خواست تا هماهنگ تر و پرشور نسبت به سالهای قبل وارد صحنه شوند.

مراسم 13 آبان از مدرسه شهدای حسینی خنداب با نواختن زنگ استکبار ستیزی آغاز و در انتها به میدان انقلاب ختم و قطعنامه روز 13 آبان قرائت خواهد شد.


انتهای پیام/ش

تگها: خنداب, اخبار خنداب, استکبارستیزی, مبارزه با استکبار, 13 آبان

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
احمد گفته : 7/08/1394 - 06:17

(1+) رای

مرگ بر آمریکا و اسرائیل جنایت کار