بازدید: 858 | تاریخ انتشار : 28 آبان 1394
بخشدار بخش مرکزی خنداب گفت: طی قولی که سرپرست اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان داده در کمتر از یک ماه، و حداکثر تا 30 روز آینده  آبرسانی این روستا تکمیل خواهد شد.

 به گزارش خبرنگار نسیم خنداب، روستای قاسم آباد آخرین روستا در بخش مرکزی شهرستان خنداب است که مردم آن در بی آبی به سر می برند، در نیمه مردادماه سال جاری بود که آب و فاضلاب با احداث چاه جدید در صدد بود تا به این روستا آبرسانی داشته باشد و آن را تحت پوشش بگیرد.


داریوش مردانی بخشدار بخش مرکزی شهرستان خنداب در این خصوص گفت: مردم از چاه های آب کشاورزی استفاده می کنند،تا چند وقت پیش با توجه به نیاز مردم، در هفته بک الی دوبار بار با تانکر به این روستا آب رسانی داشتیم.

مردانی اظهار کرد: چاه آب آماده بهره برداری است و لوله گذاری آن در حال انجام است، تا آب به روستا انتقال بیابد.

وی افزود: طی قولی که سرپرست اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان داده در کمتر از یک ماه، و حداکثر تا 30 روز آینده  آبرسانی این روستا تکمیل خواهد شد.

بخشدار بخش مرکزی خنداب طولانی شدن پروژه آبرسانی به روستای قاسم آباد را نبود اعتبارات عنوان کرد و گفت: تامین اعتبار این پروژه از ماده 180 انجام شد.

قشلاقی سرپرست اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان خنداب در این خصوص گفت: خط لوله از روستا به سمت چاه و بالعکس کشیده شده و خط برق آن نیز در حال پیگیری است که بعد از تایید در کمیسیون شازند، محوطه چاه آب فنس کشی و تجهیز خواهد شد.

انتقال آب آشامیدنی با تانکر سمپاش!/سختی مردم قاسم آباد خنداب در تامین آب شرب/وعده هایی که عملی نمی شوند

انتهای پیام/ش

تگها: روستای قاسم آباد, خنداب, اخبار اجتماعی, اخبار خنداب, روستا, مشکلات آبرسانی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *