بازدید: 890 | تاریخ انتشار : 18 آبان 1394
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: در این روزها با ابلاغ اعتبار و اعتبارات 180 ادامه کار محور فرعی خنداب به اراک آغاز خواهد شد.

 به گزارش خبرنگار نسیم خنداب، محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در سفر امروز خود به بخش قره چای شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: 2 هفته ای است که کار پروژه محور غرب بخش قره چای توسط اداره راه استان آغاز شده که با مساعد شدن آب و هوا بحث آسفالت این محور انجام خواهد شد.


آصفری با اشاره به اجرایی شدن این طرح با اعتباری بالغ بر 700 میلیون تومان گفت: آماده شده این محور می تواند حجم قابل توجهی از جاده اصلی خنداب را بکاهد و از تصادفاتی که در این جاده اتفاق می افتد جلوگیری کند و روستاهای بخش بخصوص مردم جاورسیان، روستاهای اناج، کرکان,، آقداش، امام زاده، عباس آباد  گوره زار و ایجان  می توانند از این مسیر تردد کنند.

وی به جاده تازه تاسیس خنداب به اراک اشاره کرد و گفت: این جاده از محور روستای نعمتیه(خارپهلو) و درمن به اراک شروع شده، پیشرفت کار نسبتا خوب بوده که تا به حال مبلغی بالغ بر یک میلیارد و نیم در این طرح هزینه شده که امسال نیز مبلغ یک میلیاد برای این طرح تخصیص یافته که در همین روزها ابلاغ خواهد شد.

نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: با راه اندازی این جاده، مسیر خنداب تا اراک نزدیک 30 کیلومتر کمتر خواهد شد و در بحث حوادث غیر مترقبه که ایجاد شود می تواند امداد رسانی خوبی به این منطقه داشته باشد.

آصفری خاطرنشان کرد: امروز از این طرح بازدید خواهیم کرد و وضعیت را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد، تا در این روزها با ابلاغ اعتبار و اعتبارات 180 ادامه کار آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/ش

تگها: خنداب, اخبار خنداب, تسهیلات, خبر روز, اخبار, گردنه درمن داین, مسیر خنداب به اراک

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *