بازدید: 637 | تاریخ انتشار : 19 آبان 1394
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خنداب گفت: روز جمعه 22 آبان 180 نفر از خواهران بسیجی در قالب کاروان های راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام خواهند شد.

  به گزارش نسیم خنداب، سرهنگ پاسدار حسین روح افزا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار ما گفت:  روز جمعه 22 آبان 180 نفر از خواهران بسیجی در قالب کاروان های راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام خواهند شد.

 


روح افزا اظهار کرد: این تعداد دانش‌آموز در قالب چهار اتوبوس به مدت سه روز از مناطق عملیاتی جنوب از جمله شلمچه، دهلاویه، هویزه و همچنین از رزمایش تدارک دیده‌ شده بازدید خواهند کرد.

وی در ادامه دوران ارزشمند هشت سال دفاع مقدس را به عنوان بخشی مهم از تاریخ ایران اسلامی قلمداد کرد و گفت:  هدف اصلی اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آمادگی دفاعی دانش‌آموزان برای مقابله با جنگ نرم دشمن است که حضور دانش‌آموزان در مناطق عملیاتی، علاوه بر آشنایی آن‌ها با فضای معنوی شهید و شهادت، یک نوع آمادگی در مقابله با جنگ نرم دشمن محسوب می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خنداب خاطرنشان کرد: مراسم بدرقه ساعت 7 و نیم صبح با حضور مسئولین شهرستان از جلوی ناحیه مقاومت بسیج خنداب انجام می شود.

انتهای پیام/ش

تگها: مناطق عملیاتی, خنداب, اخبار خنداب, خبر روز, سپاه, بسیج, دانش آموز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *