بازدید: 608 | تاریخ انتشار : 21 آبان 1394
فرمانده انتظامی شهرستان خنداب گفت: در 7 ماهه ابتدای سال تعداد 320 نفر از معتادان و توزیع کنندگان مواد مخدر در شهرستان خنداب دستگیر شده اند که بعد از دستگیری و تست آزمایش اعتیاد تحویل کمپ های ترک اعتیاد داده شده اند.

 سرهنگ جعفر شمس بیرانوند فرمانده انتظامی شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: نیروی انتظامی در خنداب از سال 93،دو رویکرد مقابله ای و آموزش همگانی را در پیش گرفته است، کارشناسان ناجا در بحث آموزش بیش از 80 جلسه در مدارس راهنمایی و دبیرستان ها برگزار کرده اند و بروشورهایی در خصوص آسیب های اجتماعی و عوارض اعتیاد بین دانش آموزان توزیع نموده و 2 نمایشگاه در این خصوص در خنداب برگزار  کرده و مواد مخدر و عوارض مصرف آن را برای دانش آموزان معرفی کرده اند.


سرهنگ بیرانوند اظهار کرد: در 7 ماهه ابتدای سال تعداد 320 نفر از معتادان و توزیع کنندگان مواد مخدر در شهرستان خنداب دستگیر شده اند که بعد از دستگیری و تست آزمایش اعتیاد تحویل کمپ های ترک اعتیاد داده شده اند که این امر نتیجه خوبی در بر داشته است.

وی افزود: خوشبختانه دستگیری معتادین در 7 ماهه سال کاهش داشته که علت کاهش آن برخوردهای قاطع نیروی انتظامی و مراجع قضایی با توزیع کنندگان و معتادان مواد مخدر در شهرستان بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان خنداب گفت: قبلا در برخی از روستاها نزدیک به 20 نفر توزیع کننده مواد مخدر وجود داشت که از این تعداد به 1 الی 2 نفر که زیرکانه کارشان را انجام می دهند، کاهش یافته است.

سرهنگ بیرانوند ضمن تشکر از همکاری مردم با پلیس خاطرنشان کرد: با توجه به  سرد شدن هوا و استفاده معتادان از خانه باغی ها در شهرستان از مردم می خواهیم تا همکاری بیشتری با نیروهای ناجا در جهت دستگیری افراد معتاد داشته باشند.

انتهای پیام/ش

تگها: مواد مخدر, خنداب, اخبار خنداب, جمع آوری معتاد, پلیس, خبر روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *