بازدید: 870 | تاریخ انتشار : 30 آبان 1394
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب گفت: در اولین گام این طرح، زندگینامه 16 شهید والامقام شهر جاورسیان  جمع آوری و از طریق رسانه ها و خبرگزاری ها و همچنین چاپ پوستر به مرحله اجرا در می آید.

 به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، شهرام ثامنی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب ضمن تبریک فرا رسیدن ایام هفته بسیج و اهمیت شناخت شهدا برای نسل های کنونی و آینده از آغاز طرح بازخوانی زندگینامه شهدای شهر جاورسیان خبر داد و گفت: وظیفه اصلی ما در قبال شهدا شناخت و ادامه راه شهیدان است که در این برنامه در نظر داریم تا خاطره ها و زندگینامه شهدای شهرستان خنداب جمع آوری و در صورت مساعدت سایر ادارات فرهنگی این آثار به چاپ برسد و در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

ثامنی با بیان این که طرح ساماندهی گلزار شهدا به منظور جاودانه کردن نام، یاد و خاطره شهدا و همچنین ترویج فرهنگ، ایثار و شهادت در روزهای اخیر اجرایی شد اظهار کرد: در اولین گام این طرح، زندگینامه 16 شهید والامقام شهر جاورسیان  جمع آوری و از طریق رسانه ها و خبرگزاری ها و همچنین چاپ پوستر به مرحله اجرا در می آید.

وی با اشاره به جایگاه رفیع فرهنگی شهدا در کشور گفت: هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران از اجرای این طرح، آشنا شدن نوجوانان و جوانان و عموم مردم  با سیره و ویژگی‌های شخصیتی و سبک زندگی  شهدا است.

 شهرستان خنداب دارای دو بخش مرکزی و قره‌چای است که از ابتدای مبارزات انقلاب، دفاع مقدس و تاکنون تعداد 207 شهید تقدیم انقلاب کرده است.

انتهای پیام/ش

تگها: شهدا, اخبار خنداب, شهید, 207 شهید شهرستان خنداب, بنیاد شهید

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *