بازدید: 652 | تاریخ انتشار : 1 آذر 1394
شهید قاسمی سال 67 در منطقه عملیاتی سومار به علت تک دشمن مفقود الاثر شد و تاکنون پیکر پاکش به وطن باز نگشته است و اینک تمامی اهل جاورسیان به وجود وی افتخار می کنند و برسنگ یادبود وی در شهر جاورسبان حاضر می شوند و با وی درد و دل می کنند.
فرازی از زندگینامه شهید قاسمی:

    شهید والامقام امامعلی قاسمی فرزند محمدرضا در مورخه یکم اردیبهشت سال  1345 در جاورسیان روستای خانقاه سفلی چشم به جهان گشود، وی تحصیلات خود را تا پنجم ابتدایی گذراند و به علت نیاز خانواده به مساعدت به شغل کارگری روی آورد و از این طریق امرار معاش نموده و کمک حال خانواده بود.

 وی از نظر مسایل اخلاقی بسیار وارسته و پیوسته با خدا بوده و تهذیب را هیچگاه فراموش نکرد و در زمینه انقلاب اسلامی همواره جان نثار بود.

شهید قاسمی سراسر زندگیش تا قبل از اعزام به خدمت سربازی را توام با کار وتلاش گذراند و آن هنگام که کشور احتیاج به نیروهای مسلح داشت، عشق به دین و کشور در وجودش موج میزد و به پایداری این مرز و بوم اهمیت قائل بود و به محض احضار در تاریخ 66/04/15 به خدمت سربازی شتافت و جمعی تیپ 55 هوابرد شیراز، گردان46 ، گروهان سوم  قرار گرفت و در مورخه 67/04/31 در منطقه عملیاتی سومار به علت تک دشمن مفقود الاثر شد و تاکنون پیکر پاکش به وطن باز نگشته است و اینک تمامی اهل جاورسیان به وجود وی افتخار می کنند و برسنگ یادبود وی در شهر جاورسبان حاضر می شوند و با وی درد و دل می کنند.

خاطره ای از شهید: پدر بزرگوار شهید در رویای خویش شهید را می بیند که با 2 الی 3 نفر با شالی به گردن به طرف او آمدند، آنگاه پدر فرزندش را به آغوش می گیرد و می بوسد و میگوید: پسر جان آمدی؟....

انتهای پیام/ش

تگها: شهید, قاسمی, خانقاء, جاورسیان, خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *