بازدید: 760 | تاریخ انتشار : 5 آذر 1394
فرماندار شهرستان خنداب در دیدار با خانواده های شهدای پاسدار در خنداب گفت: خانواده‌های شهدا الگوهای برتر برای نظام خانواده و شهدا بعنوان محور اصلی این نظام اند.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام عبدالمجید مجدی‌زاده امام جمعه شهر خنداب در دیدار با خانواه شهید حسن قلعه خندابی در خنداب گفت: خانواده شهدا و ایثارگران کسانی بودند که ازفرزندان و عزیزان خود در راه پایداری، سربلندی کشور و ملت و تداوم انقلاب گذشتند، آنها در اجر و ثواب، همگام و همسان با شهدا اند.
 
حمید غیاثی فرماندار خنداب نیز خانواده‌های شهدا را الگوهای برتر برای نظام خانواده در ایران اسلامی دانست و از شهدا بعنوان محور اصلی این نظام یاد کرد.

سرهنگ پاسدار حسین روح‌افزا فرمانده ناحیه مقاومت بسیچ خنداب نیز ضمن بیان برنامه‌های ناحیه مقاومت در هفته بسیج دیدار با خانواده شهدا و برگزاری یادواره‌ها را از جمله مهمترین برنامه‌های ناحیه مقاومت در اجرای پاسداشت شهدا مطرح کرد.


شهرام ثامنی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خنداب ضمن  تبریک هفته بسیج گفت: اجرای طرح سپاس و سرکشی ازخاندان مکرم شاهد و ایثارگر یکی از نمادهای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

 ثامنی حضور مسئولان ارشد شهرستان در تمامی دیدارهای شهرستانی را نشان دهنده الفت با شهدا و آرمان‌های آنها دانست.

 این دیدار ها همزمان با هفته بسیج درمنازل شهدای پاسدار روستاهای استوه و گازران انجام شد.

پاسدار شهید حسن قلعه‌خندابی سال 1347 درروستای استوه ازتوابع بخش قره‌چای متولد و درسال 1367 درمحور عملیاتی غرب کشور به شهادت رسید و پاسدار شهید علیرضا بهاری سال 1347 درگازران ازتوابع بخش مرکزی خنداب متولد و درسال 1370 در محور سرپل ذهاب به جمع یاران شهیدش پیوست.


 انتهای پیام/ش

تگها: شهدای پاسدار, خنداب, خبر, اخبار خنداب, شهدای خنداب, هفته بسیج

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *