بازدید: 956 | تاریخ انتشار : 5 آذر 1394
یکی از اساتید دانشگاه امام حسین (ع) در جمع بسیجیان خنداب گفت: امروز دشمن می خواهد از ترفند جدید نفوذ استفاده کند، نفوذ فرهنگی، سیاسی و اقتصادی 3 نفوذی است که دشمن در فکر استفاده آن علیه ایران است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، سرهنگ پاسدار عباس حسینی از اساتید دانشگاه امام حسین (ع) در اجتماع بسیجیان شهرستان خنداب که در مدرسه شبانه روزی حضرت فاطمه الزهرا(س) روستای ایجان برگزار شد گفت: یکی از اهداف امام راحل از ایجاد بسیج، تربیت نیرو برای انقلاب اسلامی است، انقلاب اسلامی، نیرو و انسان تربیت شده، افراد حزب الهی و بسیجی می خواهد، تربیت آنها در این طرح به عهده بسیج است.

حسینی با بیان این که افراد معتاد، بی نماز، بی سواد و بد حجاب نمی توانند سرباز انقلاب اسلامی باشند اظهار کرد: سرباز انقلاب اسلامی باید حزب الهی و بسیجی مخلص باشد، تربیت این گونه افراد کار بسیج است.

وی با بیان این که مردم در مقابل هر تهدیدی بایستی آماده باشند گفت: مردم باید از مسایل روز آگاه و جنگ نرم و جنگ سخت را تشخیص دهند و بدانند که چگونه باید با آنها مقابله کرد.

فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج ساوه با تاکید بر این که یکی از کارهای بسیجیان آگاه سازی مردم است گفت: بسیج باید عرصه و زمینه ظهور و آمادگی مردم در همه عرصه ها را فراهم کند، یکی از اهداف امام راحل در خصوص ایجاد بسیج، مسئله ایجاد و حفظ آمادگی برای مقابله با هر نوع تهدید و خطری که ممکن است انقلاب را تهدید کند بود.

وی حکومت جمهوری اسلامی را سومین حکومت دینی در تاریخ اسلام عنوان کرد و گفت: اولین حکومت اسلامی 10سال در زمان پیامبر (ص) طول کشید و دومین حکومت دینی به مدت 5 سال در زمان حضرت علی(ع) بود و بعد آن حکومت در دست خلفاء و پادشاهان بود، تا زمانی که به برکت امام راحل و همراهی مردم، انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، حکومت طاغوت شکست خورد و حکومت دینی روی کار آمد.

استاد دانشگاه امام حسین (ع) در جمع بسیجیان در خنداب گفت: انقلاب اسلامی ایران در حال صادر شدن به دیگر کشورها است، به برکت انقلاب دینی ما شیعیان است که شیعیان در عراق، لبنان، افغانستان، بحرین و پاکستان و ... پیشرفت داشته اند.

حسینی گفت: ما بسیجیان باید به خود ببالیم که در حکومت اسلامی زندگی می کنیم و باید حافظ آن باشیم، این یک افتخار است که ما پاسداران و حافظان دینی نظام اسلامی در عصر خودمان هستیم.

وی با تاکید بر این که رهبر انقلاب فرموده اند بسیجیان همیشه و در همه امور بایستی در عرصه باشند گفت: بسیجی باید همیشه در صحنه باشد، شما فکر نکنید آمدن شما به اینجا بیهوده بوده، بلکه مهمترین کار شما به شمار می رود، عرصه بسیج عرصه حضور مردم است.

حسینی بصیرت افزایی و آگاهی را از دیگر شاخصه های بسیج برشمرد و گفت: بسیج باید افراد جامعه را نسبت به حقانیت انقلاب و توطئه های استکبار جهانی آگاه کند و به آنها بصرت بدهد.

استاد دانشگاه امام حسین (ع) به مسئله نفوذ اشاره کرد و گفت: نظام سلطه، امروز در 3 وجود ناپاک آمریکا، اسرائیل و انگلیس بروز پیدا کرده، این 3 کشور سرزمین ظهور و بروز یهود و مسیحیت صهیونیست است، دشمنی آنها با انقلاب پایان نخواهد یافت.

وی بابیان این که دشمنان از همه فرصت ها برای نفوذ و ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده خواهند کرد گفت: دشمن در هر جایی که زمینه تهاجم فرهنگی، ترور و انفجار و حمله نظامی باشد از آن استفاده می کند، اخیرا دشمن وقتی دید با این برنامه ها به نتیجه نمی رسد جنگ را بر ایران تحمیل کرد، بعد از آن ملت ایران را تحریم کردند ایران قوت یافت، تهاجم فرهنگی ایجاد کردند، جوانان در مقابل آن ایستادند.

حسینی به ترفند جدید دشمن علیه ایران اشاره کرد و گفت: امروز دشمن می خواهد از ترفند جدید نفوذ استفاده کند، نفوذ فرهنگی، سیاسی و اقتصادی 3 نفوذی است که دشمن در فکر استفاده آن علیه ایران است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: نفوذ دشمن مقوله ای است که هر کسی باید در حیطه کاری خود از آن آگاه باشد و وظیفه اش را انجام دهد.

انتهای پیام/ش

تگها: بصیرت افزایی, آگاه سازی, مردم, بسیج, استاد دانشگاه, دانشگاه امام حسین, پاسداران نظام, انقلاب اسلامی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *