بازدید: 547 | تاریخ انتشار : 6 آذر 1394
امام جمعه شهر خنداب گفت: بسیج به عنوان بازوی قدرتمند نظام آماده هر گونه فداکاری در راه اعتلای اسلام و حکومت جهانی امام عصر (عج) است.

 به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در نماز عبادی سیاسی جمعه گفت: اهمیت و عظمت اربعین به بازگشت امام سجاد(ع) است.


مجدی زاده اظهار کرد: بسیاری از نمازگزارانی که در این جمع حضور دارند شاید در روزهای آتی به کاروان اربعین ملحق شوید، توفیق بزرگی است که مسلمانان در اربعین در صحن و سرای امام حسین(ع) حضور پیدا کنند و عزت و عظمت شیعه را در این مانور بزرگ 20 میلیونی که بی نظیر است نشان دهند.


وی به دیدار  سران و رئسای جمهور کشورهای تولید کننده گاز با رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) اشاره کرد و افزود: مهمترین آنها دیدار رئیس جمهور روسیه با رهبر انقلاب بود، در این دیدار رهبر انقلاب از تلاش های پوتین تشکر و خواستار بیش از پیش مواظب حرکت ها و سیاست های خصم مشترک بین ایران و روسیه باشند، همانطور که ما سیاست های خصم آمریکا را پیگیری می کنیم انتظار داریم روسیه هم سیاست های خصمانه آمریکا را پیگیری کند.


امام جمعه شهر خنداب به دیدار مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با فرماندهان بسیج اشاره کرد و گفت: اولویت بسیج حفظ تقوا و بصیرت است و باید مواظب آفات آن نیز باشند، مراقب باشند غرور و زرق و برق دنیایی آنها را در بر نگیرد.


مجدی زاده تاکید کرد: بسیج شجره طیبه ای است که با دست با برکت امام راحل غرس و کاشته شد و در زمان امام آبیاری و محکم و قوی شد و از عهده جنگ با دشمن برآمد و خدمات شایسته ای به اسلام و انقلاب کرد، و اکنون با گذشت بیش از 25 سال با ارشادات و حمایت های رهبر انقلاب به یک شجره طیبه درآمده که در جهت آمادگی دفاعی از حفظ دست آویز های نظام و در جهت بینش های فرهنگی، اعتقادی و سیاسی بارور و محکم گردیده و به عنوان بازوی قدرتمند نظام آماده هر گونه فداکاری در راه اعتلای اسلام و حکومت جهانی امام عصر (عج) است.


انتهای پیام/ش

تگها: امام جمعه خنداب, هفته بسیج, خنداب, سپاه خنداب, رزمایش

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *