بازدید: 400 | تاریخ انتشار : 8 آذر 1394
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به آغاز نظارت مجلس بر اجرای برجام گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس صبح امروز از سایت هسته‌ای نطنز بازدید کردند و بر این اساس برنامه بعدی آنها بازدید از سایت خنداب اراک است.

 

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر اجرای برجام، مصوب شده بود که کمیسیون امنیت ملی هر 6 ماه یکبار گزارشی از روند اجرای برجام به صحن علنی ارائه کند.

وی افزود: پیرو این مصوبه، امروز هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به همراه اعضای این کمیسیون بازدید عملی خود را دقایقی قبل از تاسیسات نطنز آغاز کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: اکنون اعضا در حال بازدید و بررسی این سایت هستند و هفته آینده گزارش بررسی‌های خود را به این کمیسیون ارائه می‌دهند.

آصفری در خاتمه از برنامه‌های دیگر این کمیسیون در راستای نظارت بر اجرای برجام خبر داد و گفت: هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی به همراه تعدادی از اعضای آن هفته آتی از تاسیسات خنداب اراک بازدید می‌کند.

انتهای پیام/ش

تگها: آب سنگین اراک, خنداب, خبر روز, اخبار روز, مجتمع آب سنگین اراک

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *