بازدید: 446 | تاریخ انتشار : 10 آذر 1394
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب گفت: کمیته امداد خنداب به مددجویانی که سنشان بین 18 تا 64 سال  قرار دارد و به نوعی بتوانند اشتغال ایجاد کنند تا سقف 30 میلیون تومان به آنها وام می دهد.

 

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، سعید کریمی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار ما از پراخت تسهیلات بانکی به مدد جویان تحت پوشش کمیته امداد خبر داد و گفت: کمیته امداد خنداب به مددجویانی که سنشان بین 18 تا 64 سال  قرار دارد و به نوعی بتوانند اشتغال ایجاد کنند تا سقف 30 میلیون تومان به آنها وام می دهد.

کریمی مهمترین سرفصل کمیته امداد امام خمینی(ره) را ایجاد اشتغال دانست و اظهار کرد : امروزه مهمترین مساله کشور، اشتغال بوده و کار کمیته امداد، ایجاد شغل های کوچک و خانگی است.

وی یکی از مهمترین اهداف کمیته امداد را توانمند سازی خانواده های تحت حمایت عنوان کرد و افزود: در این راستا اقدامات مفیدی در سال های اخیر انجام شده است، این اعتبارات نیز از منابع داخلی کمیته امداد و تسهیلات بند ج تبصره 16 قانون بودجه کشور است.

کریمی متذکر شد: افراد تحت پوشش می توانند برای تمامی کارهایی که اشتغال زایی در بردارد نظیر دامداری، کشاورزی، صنایع دستی و غیره اقدام کنند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب خاطرنشان کرد: کمیته امداد می تواند برای علاقه مندان تحت پوششی که خواستار ایجاد کسب و کار و اشتغال زایی هستند و مهارت لازم را ندارند، بعلاوه پرداخت تسهیلات به آنها اموزش رایگان و گواهی فنی و حرفه ای بدهد که در این راستا 500 الی 600 هزار تومان بلاعوض به آنها داده می شود.

انتهای پیام/ش

تگها: کمیته امداد, تسهیلات بانکی, خنداب, خبر, مددجویان تحت پوشش

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *