بازدید: 922 | تاریخ انتشار : 28 آذر 1394
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان خنداب گفت: مردم شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون در راستای کمک به ساخت شبستان حضرت فاطمه(س) در نجف اشرف مبلغ ۴۵ میلیون تومان وجه نقد و نزدیک ۳۰ گرم طلا کمک کرده اند.

 

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، محمود یادگاری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مردم شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون در راستای کمک به ساخت شبستان حضرت فاطمه(س) در نجف اشرف مبلغ 45 میلیون تومان وجه نقد و نزدیک 30 گرم طلا کمک کرده اند.

یادگاری اظهار کرد: 7 نفر کارگر متخصص و خدوم برای کمک رسانی در ساخت شبستان حضرت فاطمه(س) و یک نفر خدمه در بیمارستان امام سجاد(ع) کربلا اعزام شده اند.

وی افزود: سال قبل 43 میلیون تومان وجه نقد و 20 گرم طلا برای ساخت درب باب الراس حضرت ابوالفضل (ع) جمع آوری شد، این مبالغ ماهیانه به حساب ستاد عتبات و عالیات استان مرکزی واریز می شود.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان خنداب تعداد خادمین در این شهرستان را 180 نفر اعلام و خاطرنشان کرد: در اکثر روستاهای شهرستان خادمین برای جمع آوری نذورات برای کمک به ساخت عتبات عالیات فعال هستند که با هماهنگی دفتر امام جمعه در اربعین سال گذشته، 15 نفر از این افراد برای زیارت حرمین به کربلا فرستاده شدند.

تگها: نذورات مردمی, خنداب, اخبار خنداب, خبر روز, مردمی, ساخت شبستان, حضرت فاطمه, عتبات عالیات

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *