بازدید: 586 | تاریخ انتشار : 2 دی 1394
رییس بنیاد شهید خنداب گفت: شهدا با نثار خون خود نهال انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و خون آنان تضمین کننده استقلال ملت و سربلندی اسلام است.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، شهرام ثامنی رییس بنیاد شهید خنداب به منظور عیادت از پدر شهید محمد رضا قلعه خندابی در روستای دهنو به منزل شهید رفت و از نزدیک در جریان مراقبت های پزشکی وی قرار گرفت.


ثامنی در این دیدار با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "مسئولان و ملت باید در برابر خانواده های شهدا و ایثارگران احساس بدهکاری کنند" اظهار کرد: ما وظیفه بسیار سنگینی در قبال این خانواده ها داریم.

وی در ادامه افزود: یادمان باشد که عزیزانی که با شهادت از کنار ما رفتند تا ما بمانیم، آنها با نثار خون خود نهال انقلاب اسلامی را آبیاری کردند، خون شهیدان تضمین کننده استقلال ملت و سربلندی اسلام است، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز امانت شهیدان است و همه باید بدانند که ما مدیون خون شهدا و خانواده های این عزیزان هستیم.

پاسدار شهید محمدرضا قلعه خندابی فرزند میرزا حسین در سال 1342 در روستای دهنو به دنیا آمد و و در سال 1366 در غرب کشور به شهادت رسید.
انتهای پیام/ش

تگها: شهدا, خنداب, بنیاد شهید, پاسداری, انقلاب, بیماری, خانواده های شهدا

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *