بازدید: 623 | تاریخ انتشار : 8 دی 1394
امام جمعه شهر خنداب گفت: مردم در 9 دی نشان دادند که حاضراند به خاطر رهبری و ولایت پای همه چیز بایستند و از نظام حمایت کنند، مردم آمدند و مشت محکمی به دهان اجانب خارجی و عوامل داخلی که برای مردم ایران خواب های آشفته دیده بودند زدند و باعث تحکیم نظام شدند.

 

 

 به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در سال 88 مشکل اینجا بود که برخی ها قبل از انتخابات خود را برنده اعلام کردند و قبل از اتمام انتخابات، تقلب را مطرح کردند که تقلب هایی صورت گرفته، ما برنده انتخابات هستیم و اگر غیر از این باشد ما نمی پذیریم.

 

حجت الاسلام مجدی زاده اظهار کرد: رهبری از این افراد دعوت و با برخی از آنها که قبلا سمتی داشتند، صحبت کردند، مقام معظم رهبری از آنها خواستند صحت و سقم انتخابات را بررسی کنند ولی آنها این کار را انجام ندادند و با فتنه گران همراه شدند و هر جسارتی که دلشان خواست انجام دادند و در محرم الصفر به مقدسات، ائمه، روز عاشورا و امام حسین(ع) و رهبری و امام راحل بی احترامی کردند که سرانجام مردم وقتی دیدند فتنه گران اصل مقدسات را هدف قرار داده اند، در 9 دی، با حضور خود از ولایت و رهبری و نظام حمایت کردند و حماسه 9 دی را پیش آوردند.

وی افزود: مقام معظم رهبری در این خصوص فرمودند: اگر برای بصیرت و هوشیاری مردم، صدها بار انسان شکر خدا را بجا آورد باز هم جا دارد.

امام جمعه شهر خنداب گفت: همیشه اتفاق افتاده که کسانی فکر می کنند، آراء انتخابات را دارند و اگر انتخاب نشوند دیگران آن جایگاه را ندارند، فتنه گران با رای مردم مخالفت کردند، چطور احتلاف 11 میلیونی انتخابات تقلب اعلام شد، این امر نشان از هماهنگی قبلی برای ناسازگاری با نظام و انتخابات و رای مردم را داشت.

مجدی زاده متذکر شد: انتخابات سال 88 که با حضور گسترده مردم نسبت به سالهای قبل برگزار شد و بالای 87 درصد مردم در انتخابات شرکت کردند می توانست استحکام و قوتی برای نطام باشد، فتنه گران با حرکت های نابخردانه، شیرینی انتخابات را به کام مردم تلخ کردند و نگرانی هایی را برای آنها ایجاد کردند.

نماینده ولی فقیه در خنداب با تاکید بر این که جواب فتنه گران در 9 دی توسط مردم داده شد گفت: مردم در 9 دی نشان دادند که حاضراند به خاطر رهبری و ولایت پای همه چیز بایستند و از نظام حمایت کنند، مردم آمدند و مشت محکمی به دهان اجانب خارجی و عوامل داخلی که برای مردم ایران خواب های آشفته دیده بودند زدند و باعث تحکیم نظام شدند.

وی با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلش خبرگان و مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ملت ما بعد از انتخابات سال 88، انتخاباتی دیگری داشتند که حضور پررنگ خود را نشان دادند، انتطار داریم مردم در انتخابات آتی با بصیرت افزایی و انتخاب درست جلوی هر گونه حرکت عاملان فتنه را بگیرند.
انتهای پیام/ش

تگها: عاملان فتنه, خنداب, اخبار خنداب, خبر روز, انتخابات 88, تقلب, خبر, اخبار سیاسی, امام جمعه خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *