بازدید: 675 | تاریخ انتشار : 8 دی 1394
مدیر حوزه علمیه مهدیه خنداب گفت: مردم در نهم دی به دستور قرآن و رهبرشان گوش دادند و در مقابل فتنه گران ایستادند، فتنه را از ریشه بریدند، ولی متاسفانه هنوز برخی از گوشه و کنار کشور از فتنه گران حمایت می کنند و آنها را فراموش نکرده اند، همه مردم بایستی فتنه گران را بشناسند و در مقابل آنها بایستند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام صفاهانی مدیر حوزه علمیه مهدیه خنداب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: نهم دیماه در ایران یک روز ماندگار و بیادماندی است که یکی از ایام الله در تاریخ انقلاب ثبت و ضبط شد، عده ای در انتخابات ریاست جمهوری 92، تقلب را دست آویز خود قرار دادند و با این بهانه به خیابانها ریختند و علاقه مندان آنها نیز هم پای آنها شدند، مردم در این چند ماهه خویشتن داری کردند ولی متاسفانه فتنه گران تا جایی پیش رفتند و به مقدسات ما توهین  و به مساجد و حسینه ها حمله ور شدند و علم امام حسین(ع)را آتش زدند و خیانت های بسیاری نسبت به مذهب ما روا داشتند.


 حجت الاسلام صفاهانی اظهار کرد: مردم در روز 9 دی به دعوت مقام معظم رهبری لبیک گفتند و یکپارچه به خیابان ها ریختند و سِیلی از جمعیت در خیابانها ایجاد شد و سیلی محکمی به دهان یاوه گویان بویژه فتنه گران زدند.


وی افزود: در 9 دی عده ای مردود و برخی قبول شدند، فتنه گران با سردسته هایشان در 9 دی شکست سختی خوردند، و در این میان کسانی که سکوت کردند و موضع نگرفتند آنها نیز همانند فتنه گران مردود شدند، مردم و جوانان ما با داشتن بصیرت و بیداری خود یکپارچه در خیابان ها قرار گرفتند و در مقابل فتنه گران ایستادند.

مدیر حوزه علمیه مهدیه خنداب گفت: مردم در 9 دی به دستور قرآن و رهبرشان گوش دادند و در مقابل فتنه گران ایستادند، فتنه را از ریشه بریدند، ولی متاسفانه هنوز برخی از گوشه و کنار کشور از فتنه گران حمایت می کنند و آنها را فراموش نکرده اند، همه مردم بایستی فتنه گران را بشناسند و در مقابل آنها بایستند.

صفاهانی به نزدیک شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و متذکر شد: شورای نگهبان باید با دقت و با توجه کامل کسانی را می خواهند در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان شرکت کنند و از فتنه گران حمایت می کنند را با دقت کامل بررسی کند تا از این افراد در جبهه ها استفاده نشود تا نسبت به مردم خیانتی انجام نشود.

وی افزود: ملت ما همان ملت 9 دی است، امیدواریم مردم ایران با بصیرتی که دارند کسانی که لیاقت و شایستگی لازم برای ورود به این جبهه ها و اشخاصی که ولایت مدار هستند را انتخاب کنند.

مدیر حوزه علمیه مهدیه خندای گفت: در فتنه 88، عاملان اصلی فتنه کسانی بودند که از بیرون کشور، فتنه را توسط نوکران خود در ایران هدایت می کردند، سال 88 کسانی بودند که با پول غربی ها در ایران خرابکاری می کردند، بعضی ها ناآگاهانه در این مسیر قرار گرفتند و برخی ها آگاهانه این کارها را انجام دادند که امیدواریم از این کارها دست بکشند و در صف انقلاب و ولایت قرار بگیرند، انقلاب مانند آب صاف و فتنه گران مانند کف روی آبند، و با یک نسیم انقلاب و معارف اسلام و نهیب مردم از بین خواهند رفت.

صفاهانی خاطرنشان کرد: هدف فتنه گران قدرت طلبی، علاقه به پست و مقام، منیت و یک نوع مخالفتی با نظام و خود برتر بینی بود، اگر همه در زیر چتر ولایت قرار بگیرند انشالله انقلاب اسلامی به سر مقصد خود خواهد رسید.

انتهای پیام/ش

تگها: امام جمعه موقت خنداب, اخبار خنداب, خبر روز, فتنه 88, 9 دی, تهران, راهپیمایی, ایستادگی, تقابل

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *