بازدید: 660 | تاریخ انتشار : 9 دی 1394

فرمانده سابق سپاه روح الله استان مرکزی گفت: در فتنه 88 کسانی که مدعی امام شناسی بودند و روزگاری را با امام راحل سپری کرده بودند درست عمل نکردند.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، سردار پاسدار مهدی صدیقی فرمانده سابق سپاه روح الله استان مرکزی در همایش بزرگداشت حماسه 9 دی در  خنداب گفت: اگر سال 42 و قبل تر را نگاه کنید، ظلم و جور را خواهید دید، امام راحل در آن زمان حرکت خود را برای انقلاب آغاز کرد، دشمنان همه تلاش خود را کردند تا این انقلاب به ثمر ننشیند.


صدیقی اظهار کرد: دشمن علی رغم تمام تلاشی که داشت نتوانست موفق شود، آنها دیدند که 8 سال جنگ نتوانست مردم را شکست دهد، بعد از آن به درون جامعه ایران رسوخ کردند و بعد از 10 سال ماجرای فتنه 78 را بوجود آوردند، مرکز این فتنه در دانشگاه تهران بود، فتنه گران در دانشگاه و سخنرانی ها برخی از دستگاه ها را تخریب و برخی مانند نیروی انتظامی را تشویق می کردند تا با آنها مقابله نکند، تا جایی پیش رفتند که سمت و سوی اشاره آنها به سمت رهبری رفت، در این جا سپاه اعلام کرد ما در برابر آنها خواهیم ایستاد که این موضوع برای رئیس جمهور همان وقت گران تمام شد.

وی افزود: اگر قرار باشد عده ای یبایند و هرکاری که دلشان خواست انجام دهند و کارشان به جایی برسد که دستشان را به سوی محل استقرار رهبری ببرند، ما جلوی آنها خواهیم ایستاد، از فتنه 78 عبور کردیم ولی برخی از فتنه گران عاقل نشدند و نشستند و تجزیه و تحلیل کردند و حلقه های عجیبی تشکیل دادند و این نقشه ها 10 سال بعد در سال 88 به فتنه 88 نجامید.

فرمانده سابق سپاه روح الله استان مرکزی گفت: 6 ماه قبل از فتنه 88 مقام معظم رهبری هشدار هایی در این خصوص می دادند که مراقب فتنه گران با این مطلب که امکان دارد تقلب شود حرکت خود را آغاز خواهند کرد، فتنه گران شروع به بسترسازی و زمینه سازی کردند که در انتخابات روزهای آتی بایستی رای مردم محفوظ باشد، یکی از این افراد که پیشتاز این قضیه شد آقای هاشمی رفسنجانی بود.

صدیقی متذکر شد: 8 سال همه مردم هم و غم خود را برای جنگ گذاشته بودند تا بجنگند، امام راحل یکباره فرمودند من قطعنامه را قبول کردم، و چون امام فرموده بودند همه گفتند چشم، آن زمان هیچ کس از فرمان امام سرپیچی نکرد.

وی تصریح کرد: در فتنه 88 کسانی که مدعی امام شناسی بودند و روزگاری را با امام راحل سپری کرده بودند شروع به سخنرانی کردند که آراء مردم باید حفظ و صیانت شود!.

صدیقی گفت: چرا کسانی که در راس مسئولین کشور قرار دارند از بیان شدن اسم برخی فتنه گران مانند موسوی و کروبی به عنوان براندازی نظام، می لرزند، تا سال 88 ما یکه تاز منطقه بودیم، آمریکا جرات تعرض به این کشور را نداشت، بعد از فتنه آمریکا در هر لحظه وضعیت های مختلف برای ایران ایجاد می کند.

فرمانده سابق سپاه روح الله استان مرکزی با تاکید بر این موضوع که چطور قبل از انتخابات می شود آراء را تشخیص و نفر منتخب را اعلام کرد گفت: میر حسین موسوی و کروبی با کارهایی که انجام دادند به این نظام تهمت زدند.

وی گفت: رهبری تلاش خود را در این زمینه انجام دادند تا آنها را جمع کنند، بلکه به راه بیایند، برخی سربراه شدند و برخی سماجت کردند و سربراه نشدند.

صدیقی گفت: مردم در روز عاشورا 88 دیدند که هدف فتنه گران چیست و چه می کنند، فتنه گران به حسینه ها و تکایا حمله ور شده بودند که برخی از خانواده های سران نیز آنها را یاری می کردند.

فرمانده سابق سپاه روح الله استان مرکزی به غیور مردانی که 8 سال جنگ تحمیلی را مدیریت کردند تاکید کرد و گفت: این صحبت درست نیست که یکی از سران مملکت ما بگوید ما بایستی مدیر از خارج بیاوریم، چرا در دفاع مقدس مدیر از بیرون وارد نکردیم، فرماندهان جنگ 8 سال دفاع مقدس ایرانی بودند که نفس دشمن را گرفتند، چرا در آنجا موفق شدیم و در صنعت تپق می زنیم؟.

وی به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: مشکلات اقتصادی به مردم فشار آورده است، اما مردم بایستی دقت کنند انتخابات پرشور برگزار شود تا چشم دشمن را کور کنند.

انتهای پیام/ش

تگها: اخبار خنداب, خبر, مدعیان امام شناس, رفسنجانی, فتنه, فتنه خاموش

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *