بازدید: 574 | تاریخ انتشار : 11 دی 1394
امام جمعه موقت شهر خنداب با تاکید بر این موضوع که دشمنان در فتنه ۸۸، مردم ما را محک و آنها سنجیدند و در فتنه جدید مستقیما نظام اسلامی را هدف قرار خواهند داد گفت: فتنه گران می خواهند با راه اندازی فتنه 94 پایه های ولایت را تضعیف کنند.

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام صفاهانی امام جمعه موقت خنداب در نماز عبادی سیاسی جمعه به حماسه نهم دیماه 88 اشاره کرد و گفت: این روز در تاریخ انقلاب ماندگار شد، مردم در سال 88 این حماسه بزرگ را آفریدند و بساط فتنه و فتنه گران را جمع کردند، فتنه 88 پرده از بسیاری واقعیت ها برداشت، در سال 88 دوست و دشمن در بین مردم شناخته شدند، این فتنه باعث ریزش و رویش هایی شد.

حجت الاسلام صفاهانی اظهار کرد: در سال 88 در فتنه بسیاری از افراد مردود و ریزش کردند و برخی ها پیروز میدان بودند، این فتنه باعث رسوایی شیطان بزرگ و مزدورانی که از فتنه گران داخلی حمایت کردند شد، حمایت گران در سال 88 سیلی سختی از ملت ایران خوردند.

وی افزود: بایستی مراقب باشیم این گونه فتنه ها بوجود نیاید، برخی ها دوست دارند با نفوذ خود در بعضی از پست ها و مسولیت ها، جایگاه های مجلس شورای اسلامی و حتی مجلس خبرنگان فتنه جدیدی راه بیندازند، اگر فتنه جدید ایجاد شود، خیلی خطرناک تر از فتنه 88 خواهد بود.

امام جمعه موقت شهر خنداب با تاکید بر این موضوع که دشمنان در فتنه 88، مردم ما را محک و آنها سنجیدند و در فتنه جدید مستقیما نظام اسلامی را هدف قرار خواهند داد گفت: فتنه گران می خواهند با راه اندازی فتنه 94 پایه های ولایت را تضعیف کنند، البته مردم ما بصیر و هوشیاراند، همانگونه که در 9 دی با بصیرت خود در مقابل فتنه گران ایستادند، در حال حاضر هم بایستی در صحنه باشند و بصیرت خود را افزایش دهند.

صفاهانی به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص گزینه نفوذ اشاره کرد و گفت: خطر نفوذ بیگانگان خارجی و داخلی جدی است، مردم ما در همه صحنه ها پیروز بودند و هستند، در این صحنه بزرگ و حساس هم پیروز خواهند شد.

وی روز جهاد کشاورزی را تبریک گفت و تصریح کرد: کشاورزی یکی از پایه های مهم اقتصاد کشور است، دولت مردان بایستی در کشاورزی سرمایه گذاری و برنامه ریزی کنند، منطقه خنداب بسیار مستعد و آماده برای کشاورزی است و یکی از کارهایی که جلوی بیکاری را می گیرد و اقتصاد مقاومتی را پرورش خواهد داد کشاورزی است.

امام جمعه موقت خنداب به درگیری های منطقه اشاره و خاطرنشان کرد: در این روزها درگیری به وضوع در منطقه و بویژه در سوریه مشاهده می شود، غربی ها در این کشورها در حال کشتار مسلمانان هستند و هدفشان ناامن کردن منطقه و مسلمان کشی است.

انتهای پیام/ش

تگها: خنداب, اخبار خنداب, خبر روز, دشمن درونی, بیرونی, صفاهانی, امام جمعه, فتنه جدید, فتنه 94, مردم بصیر

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *