بازدید: 577 | تاریخ انتشار : 12 دی 1394
فرمانده انتظامی شهرستان خنداب گفت: در ۹ ماهه سال جاری شاهد کاهش ۴۱.۷ درصدی تصادفات فوتی برون شهری، نسبت به مدت مشابه سال قبل در خنداب بودیم.

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری نسیم خنداب، سرهنگ جعفر شمس بیرانوند فرمانده انتظامی شهرستان خنداب گفت: در راستای اجرای طرح انضباط ترافیکی و ارتقاء سطح امنیت در محورها و معابر شهرستان خنداب در سال جاری اقدامات ارزنده ای انجام شده است.

سرهنگ شمس بیرانوند اظهار کرد: در راستای جلب مشارکت های مردمی و ارتقاء سطح فرهنگ ترافیک از طریق آموزش های همگانی و اعتماد سازی عمومی به عنوان سرمایه ارزشمند و همچنین برخورد قاطع با رانندگان متخلف در ۹ماهه سال جاری شاهد کاهش 41.7 درصدی تصادفات فوتی برون شهری، نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم.

وی با اشاره به این که در 9 ماهه نخست سال جاری 7 نفر بر اثر حوادث رانندگی فوت کرده اند افزود: این تعداد در مدت مشابه سال 93 در تصادفات فوتی در این شهرستان 13 نفر بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان خنداب ضمن اشاره و تعامل خوب مردم با پلیس در اجرای طرح انضباط ترافیکی خاطرنشان کرد: این کاهش آمار، حاصل همکاری شهروندان با نیروی انتظامی است، سامانه 110 و 197 به عنوان بستر هایی آسان در تعامل و ارتباط با پلیس است که شهروندان می توانند در کلیه ساعات شبانه روز گزارش های خود را از طریق سامانه 110 اعلام و عملکرد پلیس را از طریق 197 مورد انتقاد، پیشنهاد یا تقدیر قرار دهند.

انتهای پیام/ش

تگها: خنداب, پلیس خنداب, اخبار روز, پلیس, تصادفات فوتی, خبر, فرماندهی انتظامی, فوتی, ارتقاء فرهنگ

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *