بازدید: 459 | تاریخ انتشار : 20 دی 1394
مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان خنداب گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 156 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد از خدمات ارتقاء شاخص‌های بهداشتی کمیته امداد بهره‌مند شدند.

 

 به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، سعید کریمی مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان خنداب گفت: افزایش بهداشت خانواده‌های تحت حمایت نقش بسیار مهمی در پیشگیری از ابتلا به بیماری در خانواده‌ها خواهد داشت.

 


کریمی اظهار کرد: 130 کودک زیر 6 سال تحت حمایت‌ کمیته‌اند که ماهیانه 60 هزار تومان تغذیه شامل روغن، برنج، حبوبات، عدس و لبنیات به آنها داده می شود، این افراد نیازمند تحت پوشش از طریق مرکز بهداشت شهرستان به کمیته معرفی می شوند و تا زمانی که کودکان به 6 سال کامل برسند این مبلغ به آنها پرداخت می شود.

وی هدف این طرح را کمک رسانی به بچه هایی که دچار اختلال تغذیه دارند عنوان کرد و افزود: پزشک تشخیص داده که کودکان تحت پوشش بر اثر رژیم غذایی مشکل جسمی پیدا کرده اند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی خنداب گفت: 26 نفر از بیماران کلیوی، ام‌اس، تالاسمی و هموفیلی اند که به آنها رژیم غذایی داده می شود، این افراد از طریق پزشک معرفی و براساس برنامه ماهیانه به آنها مبالغی کمک می شود.

کریمی تصریح کرد: تمامی خدمات بهداشتی ارائه شده در راستای کمک به مددجویان تحت حمایت و در راستای سلامتی آنها انجام شده است.

مدیر کمیته امداد خنداب خاطرنشان کرد: با افزایش شاخص‌های بهداشتی گام‌های موثری در کاهش مشکلات خانواده‌های تحت حمایت برداشته می‌شود.

انتهای پیام/ش

تگها: بهداشت, درمان, خنداب, اخبار, اجتماعی, کمیته امداد, مددجویان, مردمی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *