بازدید: 528 | تاریخ انتشار : 14 دی 1394
مسئول کانون ادبی نیستان خنداب گفت: شهادت آیت الله باقرالنمر آغاز یک خیزش مقدس و مبارک در بین آحاد مسلمانان منطقه و جهان اعم از شیعه و سنی و مقدمه ای برای برچیده شدن بساط ظلم و نیرنگ قدرت های ارتجاعی از منطقه خاورمیانه و آزادی مسرت بخش سرزمین حجاز بویژه حرمین شریفین از چنگال دیوسیرتان آدم صورت خواهد بود.

 به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، رضا صفاهانی مسئول کانون ادبی نیستان خنداب در گفتگو با خبرنگار ما درباره شهادت شیخ نمر گفت: شهادت مظلومانه رهبر شجاع شیعیان تحت ستم عربستان به دست عمال خبیث و جنایت پیشه آل منحوس سعود ماهیت پلید این رژیم جاهل و مرتجع را آشکار و زنگ نابودی این جرثومه های فتنه و فساد در منطقه را به صدا در آورد، همانگونه که رهبر شجاع و فرزانه انقلاب بیان فرمودند: بدون تردید دست انتقام الهی گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت.


صفاهانی اظهار کرد: شهادت آیت الله باقرالنمر آغاز یک خیزش مقدس و مبارک در بین آحاد مسلمانان منطقه و جهان اعم از شیعه و سنی و مقدمه ای برای برچیده شدن بساط ظلم و نیرنگ قدرت های ارتجاعی از منطقه خاورمیانه و آزادی مسرت بخش سرزمین حجاز بویژه حرمین شریفین از چنگال دیوسیرتان آدم صورت خواهد بود.

وی افزود: این حماقت سیاسی که توسط مزدوران سعودی و با چراغ سبز اربابان آمریکایی، اسرائیلی انجام شد پرونده سیاه اعمال ننگین و ظالمانه این رژیم جاهل و فرومایه را در راستای خیانت به اسلام و قرآن و خدمت به استکبار و صهیونیسم کامل کرد.

مسئول کانونی ادبی نیستان گفت: قطعا و یقینا خون پاک شیخ نمر و زنان و کودکان بی دفاعی که در فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، بحرین، یمن و دیگر بلاد اسلامی به دست ناپاک دژخیمان کافرمسلک و حیوان صفت داعش و با حمایت های بی دریغ آل سعود مشرک و ستم پیشه به خاک و خون کشیده شدند دریای خروشانی خواهد شد و طومار زندگی ننگ آور و جابرانه حکام جاهل و سرسپرده عرب ،آمریکای جهانخوار و صهیونیست های غاصب را درهم خواهد پیچید.

صفاهانی تاکید کرد: دیری نخواهد گذشت که زباله هایی بنام وهابیت و داعش که زاییده تفکر نامبارک صهیونیست عربی است روانه زباله دان تاریخ و هیمنه پوشالی قدرت های عافیت طلب عربی ازبین خواهد رفت.

وی به همین مناسبت، شهادت عالم مجاهد شهید شیخ باقر النمر به پیشگاه مقدس امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب، خاندان آن شهید والامقام، عموم مسلمین جهان و ملت آگاه و شهیدپرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت گفت.

انتهای پیام/ش

تگها: خنداب, اخبار خنداب, خبر روز, آل سعود, خیزش اسلامی, شیعه, سنی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *