بازدید: 1384 | تاریخ انتشار : 29 دی 1394
مسابقات فوتسال دانش آموزان شهرستان خنداب با حضور 25 تیم در خنداب برگزار شد که دانش آموزان آموزشگاه پسرانه مقدس اردبیلی مقام اول را کسب کردند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، مسابقات فوتسال دانش آموزان شهرستان خنداب با حضور 25 تیم در خنداب برگزار شد که دانش آموزان آموزشگاه پسرانه مقدس اردبیلی مقام اول را کسب کردند.


در دیدار پایانی تیم فوتبال دانش آموزان آموزشگاه پسرانه مقدس اردبیلی مقام اول، آموزشگاه شهید صدوقی مس علیا مقام دوم و آموزشگاه عمار یاسرخنداب مقام سوم  را کسب کردند.

در پایان حکم قهرمانی و مدال های قهرمانی توسط  مدیر و معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش به این دانش آموزان اهداء شد.

مدیر اموزش و پرورش شهرستان خنداب هدف از اجرای این مسابقات را کسب استعداد‌های برتر و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین دانش آموزان دانست و گفت: خانواده‌ها باید به فرهنگ بالای ورزش اهمیت زیادی بدهند تعامل اولیای دانش‌ آموزان و اولیای مدرسه کمک فراوانی به شادی و نشاط دانش‌ آموزان می‌ کند.

رحمتی اظهار کرد: پرداختن کودکان به ورزش و فعالیت‌ های بدنی علاوه بر تغییر شکل و استحکام عضلات پیامدهای روانی مثبتی را نیز خواهد داشت.

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش خنداب
انتهای پیام/ش

تگها: اخبار ورزشی, خنداب, اخبار خنداب, خبر روزشی, دانش آموزان خندابی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *