بازدید: 606 | تاریخ انتشار : 30 دی 1394
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان خنداب گفت: کشاورزان خندابی توانستند در بحث حجمی کاشت و برداشت انگور و در برداشت گندم و جو رتبه اول را در استان مرکزی کسب کنند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، فرهادی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان خنداب گفت: در بخش کشاورزی 4 نفر از این شهرستان نمونه استانی در کاشت و برداشت محصولات زراعی و باغی را کسب کرده‌اند.

فرهادی اظهار کرد: کشاورزان خندابی موفق شدند رتبه اول را در تولید انگور و جو در استان مرکزی کسب کنند، همچنین در بحث صنایع تبدیلی و کشاورزی، کارخانه کشمش سبز اراک مورد تقدیر واقع شد که جوایزی از استان به مسئول کارخانه داده خواهد شد.

وی افزود: چهاردهم بهمن‌ماه روز اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی، از کشاورزان نمونه و خبره شهرستان دعوت خواهیم کرد و مراسمی در سالن کتابخانه شهر خنداب برگزار خواهیم نمود.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان خنداب گفت: با توجه به این که 6 هزار هکتار سطح زیر کشت انگور در شهرستان خنداب داریم، توانستیم رتبه اول استان را در بحث حجمی کاشت و برداشت انگور و رتبه اول را در برداشت گندم و جو کسب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان خنداب اکثر کشاورزی ها خرده مالکی است و رسیدگی بیشتری به این زمین ها دارند و همین امر موجب بهره‌برداری اصولی تر و بیشتر از زمین‌ها است.
انتهای پیام/ش

تگها: برداشت انگور, خنداب, خبر, اخبار خنداب, برداشت انگور, کاشت, استان مرکزی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *