بازدید: 730 | تاریخ انتشار : 5 بهمن 1394
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خنداب گفت: با جدیت پیگیر ساماندهی گلزار مطهر شهدای گمنام هستیم، برآوردهای هزینه این پروژه انجام و برنامه ریزی آن در حال اجرا است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، شهرام ثامنی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب یکی از افتخارات شهر خنداب را میزبانی  2 سردار گمنام دشت شهادت دانست و گفت: 2 شهید گمنام در سال 91 تشییع و در خنداب خاکسپاری شده‌اند، مراشم این بزرگواران با حضور بی نظیر مردم مومن و شهید پرور خنداب انجام شد و از آن سال تا کنون اقدام در خور شانی برای ساماندهی گلزار شهدای گمنام انجام نشده است.

ثامنی با اشاره به قداست والای شهدای گرانقدر اظهار کرد: شهدای گمنام برکت هر شهرستانی است و باید مزار این عزیزان تبدیل به یک مجتمع فرهنگی و زیارتی شود، چرا که وجود این بزرگواران نشاط معنوی را به همراه دارد، مردم و مسئولان احترام بسیار زیادی برایشان قائل هستند.

وی افزود: در راستای ساماندهی گلزار شهدا جلسه ای با حضور مسئولین ارشد شهرستان، روز سه شنبه مورخه ششم دیماه سال جاری در بنیاد برگزار خواهد شد ، برآورد هزینه های این پروژه با حضور مجری طرح انجام شده است.  

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب به خلوص نیت در خصوص انجام کار برای شهدا پرداخت و خاطرنشان کرد: هر کسی به شهدا خدمت کند بدون شک ارتقاء زیادی در تمام مراتب زندگی پیدا خواهد کرد و  مسلما خود شهدای بزرگوار نیز در این قضیه به ما کمک خواهند کرد تا بتوانیم ساماندهی گلزار شهدا را به خوبی انجام دهیم.

انتهای پیام/ش

 

تگها: خنداب, اخبار خنداب, خبر, سادمان شهدا, خبر ویژه, اخبار سراسری, بنیاد شهید

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *