بازدید: 544 | تاریخ انتشار : 9 بهمن 1394
امام جمعه شهر جاورسیان گفت: دشمن قصد دارد مهره های خود را در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی قرار دهد و عناصر نفوذی را در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری وارد کند، کاندیداها و هوادارانشان و مردم در همه حال مقام معظم رهبری را الگو قرار دهند.

 به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری نسیم‌خنداب، حجت الاسلام احمدی امام جمعه شهر جاورسیان در نماز عبادی سیاسی به سالروز ورود امام راحل در 12 بهمن سال 57 اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی بزرگترین انقلاب مردم ایران در طول تاریخ و بزرگترین انقلاب بشر در قرن معاصر به شمار می آید، این انقلاب بر پایه اسلام و آموزه‌های آن به رهبری یک مرجع دینی شکل گرفت.


حجت السلام احمدی اظهار کرد: شهید مطهری می فرماید اسلامی بودن انقلاب از این منظر و زاویه نیست که توسط روحانیت رهبری شد، بلکه این انقلاب در تمام ابعاد و جوانب، اسلامی است، انقلاب اسلامی جانها و فطرت ها را بیدار کرد.

وی افزود: در روز 22 بهمن ابر مردی از تبار اهل بیت(ع) پا به مملکت ما گذاشت که ورود او دشواری‌ها را بر مردم آسان و روند مبارزه را سرعت بخشید و کمتر از 10 روز بعد از ورود امام نظام پوسیده 1500 ساله شاهنشاهی برای همیشه طومارش در هم پیچیده شد.

امام جمعه شهر جاورسیان عظمت، عزت و قدرت ایران اسلامی و شکل گیری بیداری اسلامی در جهان را در گرو وجود امام راحل عنوان کرد و گفت: اگر امروز اسلام زنده و ایران اسلامی در منطقه و جهان جایگاهی دارد از وجود امام راحل است.

وی افزود: ما امروز وارثان امام راحل و گنجینه گرانقدر ایشان هستیم که می‌تواند دنیا و آخرت را آباد کند، بزرگترین وظیفه ما حمایت از ولایت و دنباله روی از ولایت فقیه است.

نماینده ولی فقیه در جاورسیان گفت: افراد صلاحیت دار در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان مشخص شدند، اعتراضاتی وجود دارد و حق اعتراضات محترم است، ولی این اعتراضات نباید بهانه ای برای دشمن و گریزگاهی برای تمکین نکردن از قانون شود.

وی افزود: اگر از ناحیه رد صلاحیت شدگان اعتراضی وجود دارد باید از مبنای قانون اعمال شود و قانون هم وظیفه رسیدگی دارد، دشمن در صدد نفوذ در همه صحنه‌ها است، آحاد ملت بایستی تکلیف خود را خصوصا در این عرصه حساس انتخابات بداند و هوشیاری خود را بالا ببرند.

امام جمعه شهر جاورسیان گفت: دشمن قصد دارد مهره های خود را در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی قرار دهد و عناصر نفوذی را در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری وارد کند، کاندیداها و هوادارانشان و مردم در همه حال مقام معظم رهبری را الگو قرار دهند، اگر ما ولایت پذیر هستیم بایستی چهارچوبی که از طرف رهبر انقلاب تعیین شده رعایت کنیم.

احمدی به سفر رئیس جمهور به اروپا اشاره و خاطرنشان کرد: با همه وجود بایستی مراقب نفوذ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی دشمن باشیم.

انتهای پیام/ش

تگها: دولت, انقلاب اسلامی, شاهنشاهی, خبر, اخبار روز, امام جمعه جاورسیان, نماز جمعه, دولت, اروپا

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *