بازدید: 1242 | تاریخ انتشار : 10 بهمن 1394
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان خنداب با بیان این مطلب که جشن های انقلاب اسلامی می‌بایست در تمامی مدارس برگزار شود گفت: آموزش و پرورش می تواند نقش موثری در برگزاری باشكوه تر جشن های دهه فجر داشته باشد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب،  محمد رحمتی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان خنداب ضمن تبریک فرارسیدن سی‌ و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به معرفی برنامه‌های آموزش و پرورش در دهه مبارک فجر پرداخت و گفت: در شرایط حساس كنونی برگزاری جشن‌های مربوط به پیروزی انقلاب اسلامی از اهمیت بسیاری برخوردار است، باید شرایطی فراهم شود كه این مراسمات در دهه فجر امسال با شكوه هر چه بیشتر برگزار شوند.

رحمتی یادآوری آرمان‌های انقلاب، ترویج و تعمیق آرمان‌های انقلاب اسلامی، تبیین توفیقات نظام اسلامی در عرصه ھای علمی و اقتصادی برای نسل جوان و... را از اهداف برگزاری جشن های دهه فجر امسال عنوان کرد.

 وی در ادامه به ظرفیت های خوب و تاثیرگذار آموزش و پرورش در اجرای مراسمات با شكوه دهه مبارک فجر اشاره کرد و افزود: برنامه های زیادی برای این ایام توسط آموزش و پرورش در نظر گرفته شده كه با توجه به حضور دانش آموزان و فرهنگیان، آموزش و پرورش می تواند نقش موثری در برگزاری باشكوه تر جشن های دهه فجر داشته باشد.

رحمتی با اشاره به اینكه هر مدرسه بایستی یك پایگاه برای انقلاب باشد و جشن های انقلاب اسلامی می بایست در تمامی مدارس برگزار شود گفت: اولین برنامه ما روز دوشنبه 12 بهمن با نواختن زنگ انقلاب در تمامی مدارس شهری و روستایی با حضور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر آغاز خواهد شد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان خنداب  خاطرنشان کرد: تعویض پرچم گلزار شهدا توسط دانش آموزان به منظور آشنایی با آرمان‌هایی والای شهدا، دیدار مدیران مدارس و دانش آموزان با خانواده معظم شهدا و جانبازان، نصب تصاویر شهدا در ایام دهه مبارکه فجر در مدارس، خواندن وصایا و خاطرات شهدا در صف صبحگاهی مدارس از جمله برنامه های قابل اجرا در دهه مبارک فجر در خنداب است.

انتهای پیام/ش

تگها: مدرسه, خنداب, آموزش و پرورش, اخبار فرهنگی, خبر, مدارس, جشن انقلاب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *