بازدید: 526 | تاریخ انتشار : 11 بهمن 1394
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب با بیان این مطلب که ماندگاری انقلاب اسلامی حقانیت آن است گفت: عمده علت ماندگاری انقلاب اسلامی با وجود دسیسه های دشمن، حضور همیشه مردم در صحنه و بصیرت آنها و گوش به فرمان بودن مردم به ولایت بوده است.

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری نسیم‌خنداب، سرهنگ پاسدار حسین روح افزا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی(ره) گفت: سعی خواهیم کرد در دهه فجر پیش رو برنامه هایی درخور این دهه را در خنداب برگزار کنیم.

سرهنگ پاسدار روح افزا با بیان این که ناحیه مقاومت بسیج خنداب 50 برنامه در دهه مبارک فجر سال جاری اجرا می کند اظهار کرد: این برنامه ها توسط بسیجیان و با محوریت دیدار با خانواده‌های معظم شهدا در سراسر شهرستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این دهه برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا یادواره‌های شهدا در شهر و روستا برگزار خواهد شد و همچنین جشن‌ها و نشست‌هایی بصیرت افزایی با موضوع استکبار ستیزی، نفوذ و حضور حداکثری در انتخابات، توسط مردم، بسیجیان شهرستان و کلیه ارگان‌های دولتی برپا خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب گفت: مسیر انقلاب اسلامی مسیر حقی است و ما هم بایستی در این مسیر حرکت و حافظ آن باشیم، این انقلاب از صدقه سر اولیاء، شهدا و رهبری امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) توانسته حقانیت خود را به اثبات برساند، علت ماندگاری انقلاب اسلامی حقانیت آن است.

روح افزا علت ماندگاری انقلاب اسلامی را با وجود شیطنت های دشمن، حقانیت انقلاب عنوان کرد و گفت: انسان وقتی به ماندگاری انقلاب با وجود دسیسه های دشمن، تحمیل جنگ 8 ساله و راه اندازی فتنه های بزرگ و کوچک فکر می کند، در می‌یابد که عمده علت آن حضور همیشه مردم در صحنه و بصیرت آنها و گوش به فرمان بودن مردم نسبت به ولایت بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب متذکر شد: حضور مردم و گوش به فرمان بودن آنها به ولایت فقیه یک گنجینه بزرگ است، انتخابات یک امتحان بزرگ برای ملت ایران است که یقینا مردم با حضور خود پایه های این نظام را مستحکم تر خواهند کرد.

وی دیدار با امام جمعه خنداب، برگزاری مسابقات ورزشی، اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم، جشنواره آدمک‌ها با موضوع استکبار ستیزی و برگزاری نشست های بصیرتی را از دیگر برنامه های ناحیه مقاومت بسیج در دهه مبارک فجر در خنداب عنوان کرد.

انتهای پیام/ش

تگها: خنداب, اخبار روز, خبر, فرهنگ, ناحیه بسیج خنداب, دهه فجر, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *