بازدید: 697 | تاریخ انتشار : 14 بهمن 1394
استاندار استان مرکزی گفت: در دهه مبارک فجر مجموعا ۸۵۰ پروژه با اعتبار ۶۰۰ میلیارد تومان در استان مرکزی به بهره برداری خواهد رسید که چهار هزار اشتغالزایی در بر خواهد داشت.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، زمانی قمی استاندار استان مرکزی در بدو ورود به خنداب با خانواده شهید کزازی دیدار داشت و برای ادای احترام به گلزار شهدای شهر جاورسیان رفت.

زمانی قمی از مرکز کارآفرینی و توسعه اشتغال شهر جاورسیان که به همت کمیته امداد طراحی و به انجام رسیده بود بازدید و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این طرح قابل تکثیر در استان و می تواند مدل بسیار خوبی برای اشتغال ارزان قیمت و پایدار باشد.

وی به افتتاح دبستان برکت شهید رجایی و بهره‌برداری خط آبرسانی شهر خنداب اشاره کرد و افزود: بنابر گزارشی که مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی اعلام کرد، خنداب تا 10 سال آینده از حیث آب مصرفی مشکلی نخواهد داشت.

استاندار استان مرکزی گفت: در طول دهه مبارک فجر در خنداب مجموعا از 45 پروژه با اعتبار 7 میلیارد تومان بهره‌برداری خواهد شد، بهره‌برداری این پروژه‌ها 222 اشتغال مستقیم و 300 اشتغال غیر مستقیم در بر خواهد داشت.

زمانی قمی تصریح کرد: نام خنداب به لحاظ وجود راکتور آب سنگین اراک که در این نقطه قرار دارد برای تمام جهان آشناست و مورد توجه سیاست گذاران ملی ما هست و نقطه با اهمیتی است و بایستی به همین اندازه به شهرستان توجه شود.

وی افزود: در مجموع 850 پروژه با اعتبار 600 میلیارد تومان و 4 هزار اشتغال زایی در دهه فجر در استان مرکزی به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/ش

تگها: خنداب, آب سنگین, اخبار خنداب, خبر روز, استاندار مرکزی, استاندار, افتتاح پروژه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *