بازدید: 842 | تاریخ انتشار : 15 بهمن 1394
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب گفت: بهره‌بردای از پروژه مرکز کارآفرینی و توسعه اشتغال در جاورسیان برای ۳۴ نفر اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، سعید کریمی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب در خصوص ساخت مرکز کارآفرینی و توسعه اشتغال شهدا در شهر جاورسیان گفت:  کلنگ زنی این پروژه سال 93 و با هدف اشتغال‌زایی برای خانواده‌های سرپرست تحت پوشش کمیته امداد بالاخص زنان سرپرست خانوار تاسیس شد.

کرمی اظهار کرد: در حال حاضر 22 نفر بصورت مستقیم در 12 غرفه پاساژ مشغول کار هستند و 12 نفر نیز کار پشتیبانی در کارگاه‌های که توسط کمیته امداد در روستاهای مختلف سطح شهرستان تاسیس شده‌اند مشغول به کار هستند.

وی افزود: نمونه کارهای که توسط کارآفرینان مددجو در سطح شهرستان تولید می شود در پاساژ به فروش می رسد که نمونه آنها از صنایع دستی، قالی بافی، ساخت مبل راحتی و غیره موجود است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب اعتبار مستقیمی که برای ساخت این پاساژ هزینه شده را 500 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: تاکنون حدود 300 میلیون تومان برای سرمایه گذاری داخل مغازه‌ و غرفه‌ها هزینه شده است.

وی با بیان این مطلب که شهروندان جاورسیانی زمین این پاساژ را به صورت رایگان در اختیار کمیته امداد قرار داده اند و ارزش ریالی آن حدود 200 تا 250 میلیون است گفت: مجموعا 1 میلیارد تومان برای ساخت و بهر‌ه‌برداری از این پروژه هزینه شده که برای پشتیبانی آن نیازمند 300 الی 400 میلیون تومان اعتبار هستیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب خاطرنشان کرد: این پروژه در مجموع برای 34 نفر اشتغال مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کرده است.

انتهای پیام/ش

تگها: اشتغال زایی, خنداب, اخبار خنداب, خبر روز, مرکز کارآفرینی, اشتغال, مددجو, بیکاری

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *