بازدید: 899 | تاریخ انتشار : 20 بهمن 1394
فاز اول ساماندهی گلزار مطهر شهدای گمنام شهر خنداب با پیگیری و همت بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان خنداب و شرکت پیمانکار بنیاد حفظ آثار آغاز شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، فاز اول ساماندهی گلزار مطهر شهدای گمنام شهر خنداب با پیگیری و همت بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان خنداب و شرکت پیمانکار بنیاد حفظ آثار آغاز به کار کرد.

 


شهرام ثامنی رییس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان خنداب در این باره گفت: همزمان با آیین گلباران قبور مطهر شهدای خنداب مراسم ساماندهی گلزار مطهر دو شهید گمنام در شهر خنداب  آغاز شد.

ثامنی اظهار کرد: با توجه به اعلام مصوبات و برنامه های دهه مبارکه فجر و با حضور امام جمعه خنداب، فرماندار شهرستان خنداب، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولین ادارات و دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان و آحاد مردم خنداب این برنامه انجام شد.

وی به مقام والای شهدا نزد پروردگار اشاره کرد و افزود: همه‌ مردم، مسئولین و بخصوص جوانان باید بدانند که بر سر سفره شهدا و امام راحل و اهل‌بیت (ع)نشسته‌اند، اگر مبلغان امروز منبری‌های مجالس صد‌ نفره و هزار نفره و چندهزار نفره را دارند این هم از برکت خون شهداست.

ثامنی خاطرنشان کرد: با هماهنگی هایی که با فرمانداری شهرستان خنداب و بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به عمل آمده، به واسطه عدم وجود اداره بنیاد حفظ آثار در خنداب، اداره بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان خنداب مجری افتخاری برنامه ساماندهی گلزار شهدای گمنام در خنداب قرار گرفت.

این دو شهید گلگون‌کفن در سنین 17 و 19 سالگی در عملیات «والفجر 8» و در منطقه عملیاتی «فاو» به شهادت رسیده‌اند و در تاریخ 23 خرداد 91 در تپه ای در ابتدای شهر خنداب تشیع و به خاک سپرده شدند و سپس سنگ مزار و اسکلت مقبره شهدا نصب شده است.
انتهای پیام/ش

 

تگها: شهدای گمنام, خنداب, اخبار خنداب, خبر, شهید, شهادت, ساماندهی گلزار شهدا، شهدای گمنام خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *