بازدید: 608 | تاریخ انتشار : 22 بهمن 1394


 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، امیر محمد چیت‌فروش مشاور فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران در راهپیمایی روز 22 بهمن در خنداب گفت: راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده وحدت کلمه و حضور مردم پس از 37 سال از تاسیس انقلاب است که این امر برای خارجی ها یاس و برای نیروهای درونی امید و شوق به بار می آورد.

چیت فروش اظهار کرد: امروز همه خواهند دید که بعد از 37 سال تبلیغات، دشمن نتوانسته وحدت ملت و نیروهای لشکری و کشوری را از هم جدا کند، همه مردم و مسئولین با هم در این هوای سرد آماه برگزاری جشن و شادی هستند.

 حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در راهپیمایی روز 22 بهمن گفت: در 22 بهمن خداوند یکی از معجزات خود را به مردم نشان داد که از همه ملت انتظار داشتیم حضور داشته باشند، که همین امر محقق و حضور چشم گیری داشته و خودشان را به رهبر و امام راحل بیان کردند.

مجدی زاده به دوخته شدن نگاه دشمن به راهپیمایی 22 بهمن در ایران اشاره و تاکید کرد: دشمنان را راهپیمایی 22 بهمن چشم دوخته‌اند و تلاش خود را در راستای حضور کمتر مردم در این صحنه ها دارند، ولی به خواست خدا، مردم با حضور خود مشت محکمی به دهان دشمنان ایران اسلامی زدند.

حمید غیاثی فرماندار شهرستان خنداب گفت: راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده انسجام و وحدت مردم است و اینکه مردم به پیام امام راحل و مقام معظم رهبری لبیک گفتند و هنوز بعد از 37 سال پاسدار آرمانهای انقلاب و ارزشهای شهدا و امام(ره) هستند.


 سرهنگ پاسدار حسین روح افزا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب گفت: مردم مثل همیشه باعث امید دوستان و یاس دشمنان نظام شدند، این پایداری و استقامت ادامه پیدا خواهد کرد و این انقلاب که به پشتیبانی مردم و در سایه ولایت 37 سال با هجمه عظیم دشمن استمرار داشته و ماندگار بوده با حضور مردم در صحنه های مختلف و بخصوص انتخابات پیش رو خواهد ماند و چشم دشمنان کور خواهد بود.

 

داریوش مردانی بخشدار بخش مرکزی شهرستان خنداب گفت: این مراسم پیام های بسیاری دارد و ابهت و انسجام ملی ما را در برابر دشمنان انقلاب اسلامی توانمند می کند و پیام دیگر آن برای نسل چهارم انقلاب است، نسل چهارمی که امروز پرچم داران جدید انقلاب اسلامی هستند، دهه فجر، راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات پیش رو فرصت مناسبی برای انتقال مفاهیم انقلاب به نسل جدید است.
انتهای پیام/ش

تگها: دشمنان نظام, خنداب, فرمانده ارتش, راهپیمایی 22 بهمن, خنداب, اخبار خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *