بازدید: 607 | تاریخ انتشار : 23 بهمن 1394
مشاور فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز باید تمام نیروهای لشکری و کشوری وحدت که رمز پپروزی انقلاب اسلامی بود را حفظ کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، امیر حسین چیت‌فروش مشاور فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران و رئیس دفتر مطالعات و تحقیقات نیروی هوایی ارتش در راهپیمایی روز 22 بهمن در خنداب گفت: امروز ما در آرامش هستیم و لذت انقلاب را می چشیم.

چیت‌فروش استواری انقلاب را وابسته به دو دلیل مهم عنوان و اظهار کرد: انگیزه مکتبی،الهی و وحدت کلمه دو دلیل مهم پیروزی انقلاب بوده و است، حضرت امام(ره) مرتب به حفظ وحدت تاکید داشتند و اگر هر یک از این موارد نبود انقلاب ضربه می خورد.

وی به نقش مهم نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در پیروزی انقلاب اشاره کرد و افزود: نیروی هوایی ارتش در 12 بهمن 57 امام راحل را از مرز تا باند فرودگاه مهرآباد اسکورت و در موقع پیاده شدن امام از هواپیما، نیروها گارد هوایی و محافظت روی زمین تشکیل دادند که همه این افراد مسلح بودند.

رئیس دفتر مطالعات و تحقیقات نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی به همراهی نیروی هوایی ارتش با امام راحل تاکید کرد و گفت: نیروهای نیروی هوایی در جلوی حضرت امام رژه رفتند و یک نفر که مجاز بود عکس بگیرد یک عکس از پشت سر گرفت تا حضرت امام راحل و جمعیت رژه روندگان مشخص باشند و کسی شناسایی نشود، رژیم این عکس را مرتبا تکذیب کرد و روزنامه کیهان و اطلاعات آنرا در چند روز متوالی منتشر کردند.

چیت‌فروش با بیان این مطلب که ارتش در چنین روزی به امام پیوست متذکر شد: روز 22 بهمن روز اعلام و اعلامیه پیوند ارتش و مردم و برگشت نیروها به پادگان‌ها بود که منجر به پیروزی انقلاب شد، امروز نماد حرکت‌های مردم و نیروهای نظامی و اقشار مختلف پس از 37 سال این است که به استکبار و آمریکا بگویند که ما همه پیرو ولایت، هماهنگ و وحدت جامع داریم.

مشاور فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: 37 سال است که سال به سال این حرکت باشکوه‌تر و پر رونق تر انجام می شود، امروز به استکبار و آمریکا می گوییم اگر در بهمن 57 ما آموزش نداشتیم و سربازان ما در گهواره بودند، امروز 37 سال است که نیروها تربیت شده‌اند و با بصیرت قوی‌تر آموزش می بینند، ما باید همه آماده باشیم برای رهبری و مدیریت، و مدیران ام‌القرای اسلامی را برای جهان اسلام تربیت کنیم.

وی تصریح کرد: ما هرگز فکر نمی کردیم صدام به این خفت پایان بیاید، و جهان اسلام در سوریه و لبنان حضور داشته باشد، ما باید با همان شدت وحدت و تجربیاتی که در جنگ بدست آورده‌ایم حفظ کینم، امروز باید تمام نیروهای لشکری و کشوری وحدت که رمز پپروزی انقلاب اسلامی بود را حفظ کنند.
انتهای پیام/ش


تگها: انقلاب اسلامی, فرمانده ارتش, چیت فروش, ارتش, نیروی هوایی, راهپیمایی 22 بهمن

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *