بازدید: 836 | تاریخ انتشار : 2 اسفند 1394
مدیر حوزه علمیه مهدیه خنداب گفت: دشمن دنبال نفوذ و آمریکا چشم طمع به انتخابات ایران دارد، با وجود این شرایط انگلیس هم بیکار نیست و به منافقان خط می دهد و اسامی را برای مردم ایران مشخص کرده که به چه کسی رای بدهید، مردم طبق فرمایشان رهبر انقلاب هر آنچه غربی‌ها خواستند عکس آن را عمل کند.

 

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت السلام صفاهانی مدیر حوزه علمیه مهدیه خنداب در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص انتخابات هفتم اسفند به حضور پرشور مردم در این روز پرداخت و گفت: حضور مردم پای صندوق‌های رای یک وظیفه دینی، ملی و انقلابی است، شرکت در انتخابات باعث ماندگاری انقلاب اسلامی و ناکامی دشمنان و دین و انقلاب اسلامی ایران خواهد بود.

 

صفاهانی اظهار کرد: وظیفه ما نسبت به سال‌های قبل حساس تر است چرا که رهبر انقلاب فرمود‌ه‌اند، دشمن دنبال نفوذ و آمریکا چشم طمع به انتخابات ایران دارد، با وجود این شرایط انگلیس هم بیکار نیست و به منافقان خط می دهد و اسامی را برای مردم ایران مشخص کرده که به چه کسی رای بدهید، مردم طبق فرمایشان رهبر انقلاب هر آنچه غربی‌ها خواستند عکس آن را عمل کند.

وی به دو وظیفه مهم اشاره کرده و افزود: مردم انقلابی و همیشه در صحنه بایستی در انتخابات هفتم اسفند حضور حداکثری داشته باشند و در قدم دوم افراد صالح و شایسته را انتخاب و دشمنان را ناکام بگذارند.

تخریب کاندیداها حرام است
مدیر حوزه علمیه مهدیه خنداب گفت: کاندیداها در روزهایی که مشغول به تبلیغات هستند چهره‌های دیگر کاندیداها را تخریب نکنند چرا که این کار از نظر اسلام حرام است، به مردم وعده‌های دروغ و کاذب و غیرممکنی که در حیطه کارشان نیست ندهند، کاندیداها در تبلیغات دچار اسراف نشوند، گاهی دیده می شود برای کسب رای به مردم هدیه و یا اطعام داده می شود.

صفاهانی متذکر شد: کاندیداها و نمایندگان بایستی به درستی دشمن را بشناسند و از توطئه آنها آگاه و در مقابلشان بایستند و عکس العمل نشان دهند.

وی به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) شاره کرد و گفت: این که رهبر انقلاب می فرمایند نمایندگان باید از توطئه دشمنان آگاه باشند، این است که یکسری از افراد داخلی و خارجی بر علیه نظام ما در حال توطئه اند، کاندیداهایی که می خواهند در این حوزه وارد شوند بایستی موضع خود را مشخص و در مقابل دشمنان نظام بایستند و دلبسته انقلاب و ارزش های اسلامی و ولایت فقیه باشند، کاندیداها نباید دلبسته آمریکا و غرب باشند، آنها مردمی و شیفته خدمت به مردم باشند.

وی بیکاری جوانان، مشکلات اقتصادی و بالابردن امنیت کشور را سه اصل مهم برای کاندیداها و نمایندگان عنوان کرد و گفت: کاندیداهایی که نماینده می شوند بایستی در پی حل مشکلات اقتصادی و رفع بیکاری جوانان و بالابردن امنیت کشور و عزت اسلام و انقلاب قدم بردارند.

مرم افراد متدین، متعهد و متخصص را انتخاب کنند
مدیر حوزه علمیه مهدیه خنداب گفت: مردم سعی کنند در انتخابات هفتم اسفند افراد متدین، متعهد به برنامه‌های دین و کاران و متخصص را انتخاب کنند.

وی افزود: یکی از اصلی ترین برنامه‌هایی که نظام اسلامی بایستی برای آن برنامه داشته باشد فرهنگ است، اگر کشور ما به لحاظ فرهنگی غنی شود و ملت با فرهنگ اسلامی و فرهنگ شهید و شهادت آشنا شوند به پای انقلاب اسلامی خواهند ایستاد و جان خود را فدا خواهند کرد.

امام جمعه موقت خنداب گفت: نمایندگان بایستی در نهادینه شدن فرهنگ دینی و اسلامی تلاش کنند، چه لزومی دارد مردم ما با وجود فرهنگ اسلامی که ریشه در قرآن کریم دارد، فرهنگ های غربی و شرقی که ریشه ای در هیچ کجای دنیا ندارند چشم بدوزند، می طلبد نمایندگان نسبت به این موضوع برنامه جامع و کامل داشته باشند.

حضور مردم در انتخابات امنیت کشور را بالاتر می برد
وی به بالابردن امنیت کشور اشاره و تصریح کرد: امنیت کشور با حضور مردم همیشه در صحنه ارتقاء خواهد یافت، مردمی بودن و بهاء دادن به مردم و حل مشکلات مردمی باعث خواهد شد تا به لحاظ امنیتی مردم پشتوانه نظام و از انقلاب حمایت کنند، اگر امروز ایران از امنیت بالایی برخوردار است به خاطر حضور مردم همیشه در صحنه و آگاهی و بصیرت آنها است.

صفاهانی به مسئله اقتصاد پرداخت و خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از افراد جامعه ما از نظر اقتصادی رنج برند، نمایندگان برای تقویت اقتصاد به کشورهای اروپایی و غبری دل نبندند، طبق فرمایشات رهبر انقلاب، اقتصاد مقاومتی راهگشای مشکلات اقتصادی جامعه است، اگر از اقتصاد مقاومتی حمایت شود جوانان بسیاری اشتغال خواهند یافت و کشور راه توسعه را پیش خواهد گرفت و در مقابل دشمنان به راحتی خواهد ایستاد.

انتهای پیام/ش

تگها: انتخابات, خبر, امام جمعه موقت خنداب, خبر, اخبار روز, هفتم اسفند

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *