بازدید: 747 | تاریخ انتشار : 4 اسفند 1394
فرماندار شهرستان خنداب گفت: روز انتخابات با مسلط بودن به قانون وارد شعبه شوید، برای این که به جایگاه خود پی ببرید جایگاه دیگران را بشناسید و به قانون احترام بگذارید.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، فرماندار شهرستان خنداب در جلسه آموزشی، توجیهی نمایندگان فرماندار پای صندوق‎های رای که در خنداب برگزار شد گفت: روز انتخابات باید امنیت در پای صندوق های رای ایجاد شود تا همه افراد بتوانند حضور پرشور داشته باشند.

غیاثی با بیان این موضوع که یک رای هم در انتخابات مهم است اظهار کرد: ما رای که درد سرساز و زحمات چندین ماهه همه دست اندکاران را زیر سوال ببرد نمی خواهیم.

وی افزود: نمایندگان فرماندار تمام جوانب را در نظر داشته باشند، محافظین صندوق ها در جایی بنشینند که همه چیز را زیر نظر داشته باشند و با بازرسین تعامل خوبی داشته باشند.

فرماندار با تاکید بر این موضوع که امروزه موبایل‌ها همه افراد را مورد سوژه قرار می دهند گفت: به شما توصیه می کنم به گونه ای پای صندوق های رای رفتار کنید که مورد سوژه دیگران قرار نگیرید.

غیاثی متذکر شد: شاید افرادی بخواهند مسئله‌ای در روز انتخابات ایجاد کنند و تنشی بوجود بیاورند، به محض ایجاد مشکل در محل حوزه و حواشی آن، به بازرسین و  نیروهای ناجا اطلاع دهید تا تنش ساختگی ایجاد نشود.

فرماندار شهرستان خنداب حفظ آرامش، پرهیز از شوخی با یکدیگر پای صندوق های را مورد تاکید برای نمایندگان خود در روز انتخابات قرار داد و گفت: همه بدنه نظام و صندوق‌های رای برای همه هست، تعامل و ارتباطی ایجاد شود تا مسئله‌ای ایجاد نشود.

وی افزود: با توجه به کمبود منابع دولت سعی کردیم هر آنچه نیاز هست در شعبه ها اخذ رای تعبیه کنیم، طبق قانون ما در قبال نمایندگان کاندیداها هیچ مسئولیتی نداریم، در جلسه دیروز تمام مسئایل روز انتخابات با آنها مطرح شده است.

غیاثی خطاب به نمایندگان خود اظهار کرد: روز انتخابات به عنوان نماینده فرماندار از صبح پای صندوق های رای حاضر خواهید شد، هیچ بهانه ای برای عدم حضور قابل قبول نیست، ضمن اینکه کوچکترین مسئله را ثبت می کنید با هیئت نظارت انتخابات هم درمیان بگذارید.

فرماندار خنداب گفت: با توجه به تجربیاتی که در سال‌های قبل داشتیم تعرفه‌هایی درنظر گرفت شده، روز انتخابات با صرف 50 درصد از تعرفه ها با فرمانداری تماس بگیرید و اطلاع دهید، تعرفه ها با شماره به نمایندگان تحویل داده و تحویل گرفته می شود.

وی با اشاره به این که برای همه نمایندگان جزوه هایی در نظر گرفته شده تصریح کرد: صبح روز انتخابات با مسلط بودن به قانون وارد شعبه شوید، برای این که به جایگاه خود پی ببرید جایگاه دیگران را بشناسید و به قانون احترام بگذارید.

فرماندار خاطرنشان کرد: دستورات انتخاباتی با رایو و تلویزیون از طرف وزارت کشور اعلام می شود، هیچ دستوری با پیامک اعلام نخواهد شد و اختتامیه از طرف هیچ کس قابل قبول نیست.

انتهای پیام/ش

تگها: خنداب, خبر, اخبار خنداب, انتخابات, تبلیغات, هیئت نظارت, نمایندگان فرماندار

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *