بازدید: 669 | تاریخ انتشار : 7 اسفند 1394
امام جمعه خنداب گفت: رهبر انقلاب فرمودند؛ از ادبیات دشمن استفاده نکنید، دشمنان انقلاب از اول تعبیر تندرو و میانه‌رو استفاده کردند، از نظر آنها از همه تندرو تر امام راحل بود و امروز هم بنده حقیر را از همه تندرو تر می‌دانند

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی‌زاده امام جمعه شهر خنداب در نماز جمعه این هفته خنداب به روزهای فاطمه(س) اشاره کرد و گفت: مشهور ترین القات حضرت فاطمه(س) فاطمه و زهرا است، از امام صادق (ع) سوال کردند که چرا حضرت فاطمه(س) را زهرا می گویند، حضرت در جواب فرمودند، وقتی حضرت فاطمه(س) در محراب قیام کرد و مشغول نماز شد، نور حضرت زهرا(س) برای اهل آسمان ساطع شد.

مجدی‌زاده اظهار کرد: مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در روزهای اخیر در فرمایشاتشان فرمودند؛ «یکی از ترفندهای دشمن در انتخابات ایجاد دو قطبی دروغین مانند مجلس دولتی و ضد دولتی است، ملت نه مجلس دولتی می خواهد نه مجلس ضد دولتی، ملت مجلسی شجاع و متدین می خواهد که با وظایفش آشنا و مربوط به آمریکا نباشد، ملت ایران مجلسی می خواهد که ادات در مردم را بشناسد، مجلس متدین، متعهد و شجاعی که فریب دشمن را نخورد، مجلسی که به عزت و استقلال اهمیت می دهد، مقابل طمع قدرت هایی که دستشان از ایران کوتاه شده و می خواهند برگردند بایستد، مجلسی که دولت را موظف به اقتصاد برون زا کند».

وی افزود: رهبری در ادامه فرمودند: «از ادبیات دشمن استفاده نکنید، دشمنان انقلاب از اول تعبیر تندرو و میانه‌رو استفاده کردند، از نظر آنها از همه تندرو تر امام راحل بود و امروز هم بنده حقیر را از همه تندرو تر می‌دانند».

امام جمعه خنداب گفت: دشمن با این حرکات می خواهد بگوید، اگر می خواهید به کسانی رای بدهید که بیشتر در خط رهبری و امام ‌‌اند همان افرادی هستند که تندرو اند.

مجدی‌زاده تاکید کرد: اگر کاندیدها تا امروز رقیب هم به شمار می آمدند از فردا اگر برخی از آنها رای نیاوردند سعی کنند با تبریک گفتن به یکدیگر رفیق و همفکر هم باشند، کاندیدایی که رای نیاوردند در میدان جهاد اکبر پیروز هستند.

وی تصریح کرد: پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران و برادران از اوایل اسفند آغاز شده، افرادی که آمادگی دارند در حوزه‌ها شرکت و ثبت نام کنند.

امام جمعه شهر خنداب در خصوص مشکلات حوزه علمیه برادران خنداب خاطرنشان کرد: افرادی که اگر خود توان کمک به حوزه را دارند و یا خیرانی که می شناسند معرفی کنند تا در کار پر خیر شرکت کنند تا حوزه علمیه از جهت مسکن مشکل حل شود.
انتهای پیام/ش

تگها: مجلس, انتخابات, خبر, اخبار روز, امام جمعه خنداب, نماز جمعه

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *