بازدید: 914 | تاریخ انتشار : 9 اسفند 1394
منتخب اول مردم شریف حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای از حضور مردم تشکر کرد و گفت: پیروز اصلی این انتخابات در کل کشور، مردم هستند که با لبیک به دعوت مقام معظم رهبری و حضور حماسی در پای صندوق های رای مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و بیگانگان زدند.

 


به گزارش نسیم خنداب ، دکتر علی اکبر کریمی منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از حضور مردم در انتخابات تشکر کرده است،

 

در این بیانیه آمده است: مردم میهن بزرگ اسلامی پیروز اصلی انتخابات هستند.

 

کریمی تاکید کرده است:حماسه حضور گسترده و پر شور مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، برگ زرین دیگری بود بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که نشان از عمق علاقه مردم به نظام دارد.


منتخب اول مردم شریف حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در ادامه این بیانیه ضمن تقدیر و تشکر از همه ملت غیور و آگاه شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان برای خلق این حماسه بزرگ، آورده است: پیروز اصلی این انتخابات در کل کشور، مردم هستند که با لبیک به دعوت مقام معظم رهبری و حضور حماسی در پای صندوق های رای مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و بیگانگان زدند و ثابت کردند با تمام وجود به انقلاب و آرمان های آن پایبند هستند.


وی افزوده:لازم است حامیان و طرفداران و اعضای ستادهای انتخاباتی اینجانب، همچون گذشته با احترام به همه کاندیداهای حاضر در صحنه انتخابات از هرگونه توهین و بداخلاقی احتمالی توسط دیگران تبری جسته و پایبند به میثاق نامه انتخاباتی اینجانب باشند.


کریمی خاطر نشان کرده:در پایان از تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات به ویژه شورای نگهبان، اعضای هیات نظارت و اجرایی و عوامل انتظامی و امنیتی، تقدیر و تشکر می کنم.


گفتنی است دکتر علی اکبر کریمی در اولین اقدام پس از اعلام نتایج انتخابات، در مزار شهدای اراک حضور یافت و ضمن قرائت فاتحه و اهدای گل بر سر مزار شهدا، با آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری و همسنگران شهیدش تجدید میثاق کرد.

 

انتهای پیام/

تگها: انتخابات, خبر, کریمی, اخبار, سیاسی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *