بازدید: 466 | تاریخ انتشار : 14 اسفند 1394
دبیر حزب کارگران در حالی این حرف را زدند که مردم به فرمایشات رهبر انقلاب به طوری که دشمن آنها را تند رو خوانده و رهبری نیز خود را تندرو تر از همه عنوان کرده بودند عمل کردند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه شهر خنداب در نماز عبادی سیاسی جمعه به 15 اسفند روز درختکاری اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در خصوص این روز می فرمایند، روز درختکاری که در کشور ما باب شده یکی از روزهای پربرکت در جمهوری اسلامی است، چون درخت و گیاه برای مردم، زندگی و تنفس یک امر ضروری است.

مجدی زاده به مسئله انتخابات اشاره و اظهار کرد: بعضی از سیاسون حرف‌هایی در خصوص انتخابات می زنند که جای تامل دارد، دبیر جزب کارگزاران بعد انتخابات گفته است مردم تهران توسعه سیاسیون 100 درصد و در مراکز استانها 50 درصد و شهرستانها 30 درصد است، این حرف بخاطر خاطر این است که به حزب امید رای داه‌اند.

وی افزود: دبیر حزب کارگران در حالی این حرف را زدند که مردم به فرمایشات رهبر انقلاب به طوری که دشمن آنها را تند رو خوانده و رهبری نیز خود را تندرو تر از همه عنوان کرده بودند عمل کردند.

امام جمعه شهر خنداب به فتنه 88 اشاره و تصریح کرد: در انتخابات 88 نظر اکثر مردم کشور به یک رئیس جمهور بود  و نظر مردم تهران رئیس جمهور دیگری بود، وقتی برخی از مردم تهران در انتخابات دیدند که همه چیز بر وفق مرادشان نیست، همین افراد بودند که فتنه‌ و مشکلات اقتصادی را برای مملکت ایجاد کردند، حالا تهران توسعه سیاسی بالاتری دارد یا مابقی استانها، این تعابیر خوبی نیست که برخی از افراد به کار می برند.

مجدی‌زاده متذکر شد: شجاعت در میدان جنگ و برادری نیز در هنگام حاجت شناخته می شود، اگر نیاز مردم را رفع کردید برادری حقیقی و ایمانی را اثبات خواهید کرد.

وی در ادامه به 14 اسفند روز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اشاره و خاطرنشان کرد: به فرمان امام در سال 1357 کمتیه امداد تاسیس شد، 2 هفته باقی مانده تا عید هفته احسان و نیکوکاری نامگذاری شده است سعی کنیم در این روزها به نیازمندان کمک رسانی داشته باشیم، خداوند در قرآن می فرماید هرچه شما انفاق کنید خداوند جایش قرار می دهد و خداوند بهتری روزی دهندگان هست.

امام جمعه شهر خنداب درگذشت آیت الله طبسی نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان مقدس امام رضا(ع)را تسلیت گفت.
انتهای پیام/ش

تگها: رهبری, انتخابات, خبر, اخبار روز, سیاسی, امام جمعه خنداب, خبر, اخبار روز, نماز جمعه خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *