بازدید: 573 | تاریخ انتشار : 15 اسفند 1394
سرپرست اداره منابع طبیعی شهرستان خنداب گفت: در هفته منابع طبیعی در خنداب نزدیک هفت هزار و پانصد نهال در هفته منابع طبیعی در شهرستان خنداب غرس می شود.

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، سعید علی پور صفری سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در اولین روز از هفته منابع طبیعی در خنداب با حضور مسئولین مراسم درختکاری در مدرسه شبانه روزی حضرت ابوالفضل (ع) شهر خنداب برگزار شد.


صفری با اشاره به این که چندین نهال در مدرسه حضرت ابوالفضل (ع) شهر خنداب توسط مسئولین کاشته شد اظهار کرد: در این مدرسه برای نهادینه شدن فرهنگ درختکاری در بین دانش آموزان چند درخت مثمر و غیرمثمر غرس شد.

وی افزود: کاشت نهال در مدارس شهرستان، برگزاری جشنواره ایده‌ها، پیاده روی دانش آموزان مدرسه حضرت ابوالفضل(ع)تا دره مروار خنداب و کاشت نهال در این دره، گردهمایی همیاران طبیعت دانش آموز در روستای دیزآباد، کاشت نهال در گلزار شهدای گمنام خنداب و توزیع نهال در نماز جمعه بین نمازگزاران از برنامه های اداره منابع طبیعی در خنداب است.

سرپرست اداره منابع طبیعی شهرستان خنداب خاطرنشان کرد: در هفته منابع طبیعی در خنداب 250 نهال توسط نیروهای ارتش، 6 هزار نهال توسط بسیج و تعدادی نیز توسط آموزش و پرورش در مدارس کاشته خواهد شود، و در حدود 800 نهال در نماز جمعه این هفته خنداب توزیع می شود که در مجموع نزدیک 7هزارو پانصد نهال در هفته منابع طبیعی در شهرستان خنداب غرس می شود.

انتهای پیام/ش

تگها: منابع طبیعی, خنداب, هفته منابع طبیعی, خبر, اخبار روز, اخبار ویژه, درخت, گیاه, کاشت نهال

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *