بازدید: 326 | تاریخ انتشار : 18 اسفند 1394
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بازدید از راکتور آب سنگین اراک به مجلس دهم محول می شود.

 به گزارش نسیم خنداب، نوذر شفیعی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مسئولیت نظارت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بر برجام گفت: بر اساس قانون مصوب مجلس مقرر شد که کمیسیون امنیت نظارت بر حسن اجرای برجام را رصد کند و هر 6 ماه یکبار گزارشی به صحن علنی ارائه کند.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: از این روی تصمیم بر آن شد که اعضای کمیسیون از مراکز هسته ای کشور از جمله نطنز، فردو و راکتور اراک بازدید کنند تا روند اجرای تغییرات در این تاسیسات هسته ای را از نزدیک رصد کنند.

وی توضیح داد: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی پیش از تاسیسات هسته ای نطنز و فردو بازدید و گزارشی نیز تهیه  کردند. تنها بازدید از راکتور اراک که مقام معظم رهبری در نامه خود به رئیس جمهور به آن اشاره داشته باقی مانده است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعید می داند پیش از پایان سال بازدید از آب سنگین خنداب اراک انجام شود گفت: برآورد بنده این است که بازدید از این سایت هسته ای به مجلس دهم محول شود./

پایان پیام

تگها: راکتور آب سنگین اراک, مجلس دهم

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *