بازدید: 459 | تاریخ انتشار : 19 اسفند 1394
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب گفت:  در جشن نیکوکاری بیش از نهصد و پنجاه میلیون تومان در قالب مشارکت‌های مردمی جمع آوری شد.

 به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، علی زمانی معاون مشارکت‌های مردم کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار ما از جمع‌بندی کمک‌های نقدی و غیر نقدی جشن نیکوکاری در خنداب خبر داد و گفت: از پایگاههای ثابت در شهرستان 32 میلیون و 600هزار تومان کالا و 38 میلیون تومان نقدی در جشن عاطفه‌ها جمع آوری شد.


زمانی با اشاره به این که ۴۷پایگاه ثابت و سیار کمک‌های مردمی را در شهرستان خنداب جمع‌آوری کردند اظهار کرد: جمع کل مبالغ کمک‌های مردمی در پایگاه‌های ثابت و سیار بعلاوه مدارس 45 میلیون و 470 هزار تومان شده است.

وی افزود: افرادی خیر بعد از جشن نیز 50 میلیون تومان نقدی در قالب کمک‌های خاص ساخت مسکن مددجویان، تهیه جهیزیه برای خانواده های بی بضاغت کمک کردند.

علی زمانی معاون مشارکت‌های مردم کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب با بیان این مطلب که سال قبل ۸۰ میلیون تومان در جشن عاطفه‌ها در شهرستان خنداب جمع آوری شد خاطرنشان کرد: در جشن نیکوکاری سال جاری نزدیک به 100 میلیون تومان وجوه نقدی و غیرنقدی از بین مردم جمع آوری شد.

انتهای پیام/ش

تگها: خنداب, جشن نیکوکاری, اخبار روز, خبر, نیازمندان, فقرا, کمیته امداد

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *