بازدید: 823 | تاریخ انتشار : 20 اسفند 1394
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خنداب گفت: عملیات رفع نقطه حادثه خیز محور دهچال،فوران واقع در بخش مرکزی خنداب در حال اجرا است و تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، حسینعلی قناتی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خنداب گفت: عملیات رفع نقطه حادثه خیز محور دهچال،فوران واقع در بخش مرکزی خنداب در حال اجرا است.

قناتی اظهار کرد: نقطه پرحادثه محور روستای دهچال به فوران در انتهای حوزه استحفاظی شهرستان خنداب به عنوان راه دسترسی بالغ بر ۱۵ روستای بخش مرکزی این شهرستان است و با توجه به اهمیت این راه و با هدف ارتقاء ضریب ایمنی اصلاح این محور آغاز شد که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده  تا پایان سال جاری در قالب یک برنامه یک ماهه به اتمام خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی این پروژه به طول ۱ کیلومتر و حجم خاکبرداری بالغ بر ۲۰ هزار مترمکعب و با استفاده از ماشین آلات راهداری و عوامل راه و شهرسازی شهرستان خنداب به ارزش تقریبی ۴۰۰۰ میلیون ریال در حال اجراست.

در این پروژه، قوس قائم عمودی نقطه پرحادثه محوردهچال به فوران واقع در انتهای حوزه استحفاظی خنداب به سمت استان همدان  رفع و اصلاح می‌شود.


انتهای پیام/ش

تگها: نقاط حادثه خیز, خنداب, خبر, اخبار روز, خبرهای داغ, تصادفات

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *