بازدید: 642 | تاریخ انتشار : 21 اسفند 1394
امام جمعه خنداب گفت: نبود بزرگانی مانند آیت الله مصباح و آیت الله یزدی برای خبرگان خسارت است.
به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی‌زاده امام جمعه شهر خنداب در نماز جمعه این هفته خنداب ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه(س) با اشاره به اینکه ما نمی توانیم قدر زهرای اطهر را بشناسیم گفت: به مجالسی که برای حضرت فاطمه(س) برگزار می شود اهمیت بدهید.
 
مجدی‌زاده با بیان این که همایش فاطمیون فردا در سالن شهید فهیمده خنداب برگزار می شود اظهار کرد: افرادی که می توانند در این همایش حضور پیدا کنند، روز شهادت حضرت فاطمه(س) نیز هیئت‌های عزاداری در خنداب و جاورسیان برگزار می شود.

امام جمعه شهر خنداب به فرمایشات مقام معطم رهبری(مدظله‌العالی) در جمع خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب درباره کسانی که در انتخابات رأی نیاورند، اما تسلیم قانون هستند، گفتند: باری از دوش ما برداشته شد و از کسانی که رای آوردند تشکر و قدردانی کردند.

وی افزود: رهبر انقلاب در بخشی از سخنانشان فرمودند: «بزرگانی مانند آقای مصباح و آقای یزدی، نبودن آنها برای خبرگان خسارت است» برخی از مردم باید بایستی اشارات رهبری را بگیرند.

مجدی زاده متذکر شد: رهبر انقلاب در بخش دیگری از فرمایشات خود در خصوص نفوذ فرمودند؛ «یک وقت دشمن از زبان مسئول ما وارد نشود، این نفوذ دشمن است که باید دقت کرد و مراقب بود » امیدواریم مسئولین اجرایی بیانات رهبر انقلاب را نصب العین خود قرار دهند.
وی به ۲۲ اسفند سال ۵۸ روز بزرگداشت مقام شهید اشاره کرد و افزود: روز ۲۲ اسفند ۵۸ در حالی که چند ماه از پیروزی انقلاب اسلامی سپری شده بود به فرمان امام بنیاد شهید تشکیل شد.

امام جمعه شهر خنداب به توصیف مقام شهید پرداخت و گفت: وقتی انسان با خانواده های شهدا برخورد می کند از آنها نیرو می گیرد، رهبر انقلاب در خصوص شهدا و خانواده آنها می فرمایند؛ «شهدا خودشان گوهر گران‌بهایی شدند و درخشیدند و خانواده‌های شهدا با افکار، ایمان و صبوری خودشان این گهر درخشان را در معرض همگان قرار می دهند».

وی با بیان این که شهدا مایه عزت، برکت و افتخار‌اند افزود: رهبر انقلاب درباره خانواده‌های شهدا می فرمایند؛ « هدف من این است که خانواده‌های شهدا، همسران و  فرزندان شهدا در این افتخارات پشت سر شهدا قرار دارند».

امام جمعه شهر خنداب گفت: عمل صالح باعث خواهد شد تا خداوند آنچه صلاح بنده باشد را نازل کند.

وی به اهمیت درختکاری پرداخت و خاطرنشان کرد: پیامبر اکرم(ص) فرمود؛ «اگر می بینید هیچ وقت دیگری باقی نمانده به اندازه غرس یک نهال وقت دارید وقت را از دست ندهید».

بعد از اقامه نماز جمعه تعدادی نهال درخت از طرف منابع طبیعی شهرستان بین نماز گزاران توزیع شد.

انتهای پیام/ش

تگها: نماز جمعه, خنداب, اخبار روز, مجلس خبرگان, رهبر انقلاب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *