بازدید: 576 | تاریخ انتشار : 7 فروردین 1395
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خنداب گفت: یقینا اگر امروز شهدا در کنار ما بودند از یکدیگر در عمل به فرامین مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) سبقت می گرفتند.

 

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،سرهنگ پاسدار حسین روح افزا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خنداب در حاشیه اعزام کاروان راهیان نور از خنداب به مناطق عملیاتی جنوب کشور گفت: در سال 94 تعداد 250 نفر در قالب کاروان راهیان نور دانش آموزی و تعدادی نیز در قالب کاروان راهیان نور عمومی به مناطق عملیاتی اعزام شدند.

وی با بیان این مطلب که مجموعا 250 نفر در قالب کاروان راهیان نور عمومی از خنداب به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور اعزام شده‌اند اظهار کرد: 150 نفر صبح امروز به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند که از مناطق عملیاتی فتح المبین، فکه، شلمچه، هویزه، چزابه، طلائیه و اروند بازدید و مقبره حضرت دانیال نبی(ع) را در شوش زیارت خواهند کرد.

وی شهدا را ادامه دهنده راه ائمه اطهار(ع) دانست و افزود: ما بایستی مسیری که شهدا با خون خود در ادامه راه ائمه اطهار(ع )به ما نشان داده و برای ما ترسیم کرده‌اند ادامه دهیم و بتوانیم همانگونه که آنها صادقانه و مردانه پای آرمان‌ها و دینشان ایستادند‌، بایستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خنداب به پیام اصلی وصیت‌نامه های شهدا اشاره و با تاکید بر این که همه آنها بر پیروی از امام(ره) تاکید داشتند گفت: شهدا در سخت‌ترین شرایط همیشه از حمایت امام(ره) و ولایت فقیه صحبت می کردند و تنها دغدغه آنها رضایت قلب امام و ولایت بود.

روح افزا متذکر شد: انشاالله در سالی که به فرموده مقام‌ معظم رهبری(مدظله‌العالی) به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام گرفته است بتوانیم به وظیفه خودمان به نحو احسن عمل کنیم و شرمنده شهدا نشویم و جزء عقب مانده‌ها نباشیم.

وی یکی از خصوصیات بارز شهدا را سبقت از یکدیگر در کار خیر و عمل به فرمایشات امام (ره) عنوان کرد و گفت: یقینا اگر امروز شهدا در کنار ما بودند از یکدیگر در عمل به فرامین مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) سبقت می گرفتند.

انتهای پیام/ش

تگها: شهدا, خبر, فرمانده سپاه خنداب, خبر, اخبار روز

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *