بازدید: 640 | تاریخ انتشار : 29 فروردین 1395
امام جمعه شهر خنداب گفت: در شهرستان خنداب برای تحقق اقتصاد مقاومتی می توان در زمینه بسته‌بندی محصولات کشاورزی و راه اندازی صنایع تبدیلی کار کرد، اگر صنایعی وجود داشته باشد و محصولات کشاورزی این شهرستان را بسته‌بندی و به بازار عرضه کند سود بهتری برای کشاورزان در بر خواهد داشت.

 

به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی‌زاده امام جمعه شهر خنداب در گفتگو با خبرنگار ما به موضوع اقتصاد مقاومتی که رهبر انقلاب سالها در بیاناتشان به آن می پردازند اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب در ابتدای سال 95 در سخنرانی در حرم مطهر رضوی فرمودند، مباحث اقتصاد مقاومتی بایستی به اقدام و عمل پیش بیاید و مطالبی که قبلا در حد حرف بوده اکتفا نشود.

مجدی‌زاده اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی به معنی تشخیص حوزه‌های فشار از طرف دشمن و مخالفین نظام و تلاش برای کنترل و بی اثر کردن این تاثیرات است، همانطور که در شرایط تحریم توانستیم در صنعت هسته ای و موشکی پیشرفتت کنیم باید در یک شرایط آرمانی، این فشارها را به فرصت تبدیل کنیم.

وی با بیان این که در اقتصاد مقاومتی باید وابستگی‌های خارجی کاهش یابد و از تولید داخل حمایت شود افزود: رهبر انقلاب در فرمایشات خود فرمودند؛ اگر می خواهید مسئله رکود، مشکل تولید داخلی و مسئله بیکاری و گرانی را حل کنید، علاج همه اینها در اقتصاد مقاومتی و مقاومت اقتصادی است.

امام جمعه شهر خنداب به مسئله اسراف اشاره کرد و گفت: متاسفانه در کشور ایران در مصرف آب و نان و انرژی و بسیاری از این موارد اسراف زیادی انجام می شود که برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی بایستی کمی از این مسائل دوری کرد.

مجدی زاده خاطرنشان کرد: در شهرستان خنداب برای تحقق اقتصاد مقاومتی می توان در زمینه بسته‌بندی محصولات کشاورزی و راه اندازی صنایع تبدیلی کار کرد، اگر صنایعی وجود داشته باشد و محصولات کشاورزی این شهرستان را بسته بندی و به بازار عرضه کند، سود بهتری برای کشاورزان در بر خواهد داشت.
کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *