بازدید: 166 | تاریخ انتشار : 31 فروردین 1395
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان خنداب گفت: از بهمن ماه سال قبل تاکنون حدود پنج هزار دام سنگین و هشتاد هزار دام سبک بر علیه بیماری تب برفکی در خنداب واکسینه شده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب، دکتر سعید رحیمی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طبق روالی که در کشور در حال اجرا است، هم اکنون واکسیناسیون دام سنگین بر علیه تب برفکی در خنداب در حال اجرا است.

رحیمی با بیان این مطلب که بیماری تب‌برفکی در شهرستان خنداب تاکنون مشکل جدی برای دامداران ایجاد نکرده است اظهار کرد: سعی خواهیم کرد تا مشکلات کوچکی هم که در این زمینه وجود دارد را با واکسیناسیون بقیه دام‌ها رفع کنیم.

وی افزود: بیماری تب‌برفکی در خنداب نسبت به بقیه شهرستان‌ها بسیار کمتر بوده و متاسفانه دام‌هایی که در شهرستان آلوده شده‌اند بیشتر برای افرادی‌ هستند که در این زمینه با ما همکاری خوبی ندارند.
 
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان خنداب با بیان این که بیماری تب‌برفکی در شهرستان خنداب تحت کنترل است خاطرنشان کرد: از اوایل بهمن ماه سال قبل تاکنون حدود ۵ هزار دام سنگین و ۸۰ هزار دام سبک بر علیه این بیماری در شهرستان خنداب واکسینه شده‌اند.

انتهای پیام/ش

تگها: خنداب, واکسیناسیون, خبر, اخبار خنداب, خبرهای داغ

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *