بازدید: 409 | تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1395
رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خنداب گفت: این اداره آمادگی تاسیس کتابخانه در روستاهای 2 هزار نفر جمعیت در شهرستان خنداب را دارد.
به گزارش پایگاه خبری نسیم خنداب،  حمید غیاثی فرماندار شهرستان خنداب در بیست و هفتمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خنداب و پنجمین جلسه انجمن شهر جاورسیان که در سالن اجتماعات فرمانداری خنداب برگزار شد با تاکید بر فرهنگ غنی و با سابقه کتاب خوانی در ایران گفت: تمدنی با این عظمت باید بیشتر با فرهنگ کتاب خوانی آشنا شود.

غیاثی اظهار کرد: بایستی از تمامی امکانات جهت استفاده و ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی  استفاده شود، به گونه ای که کتاب به عنوان یکی از نیاز های اساسی و رومزه هر خانواده وارد زندگی مردم شود.

وی با توجه به طرح تاسیس کتابخانه در روستاهای 2000 نفر جمعیت افزود: این فرصت طلایی برای گسترش فرهنگ کتاب خوانی و احداث کتابخانه در مناطق روستایی است که می تواند در تمامی جنبه های فرهنگی، مذهبی، هنری، اجتماعی و .. فعالیت کند و باعث رشد فرهنگی در مناطق روستایی و توسعه پایدار شود.

میلاد احمدی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خنداب ضمن تقد و تشکر از فرماندار جهت ارج نهادن مقام کتاب وکتاب خوانی خاطرنشان کرد: این اداره آمادگی تاسیس کتابخانه در روستاهای 2 هزار نفر جمعیت را دارد.

مقرر شد تا شوراها و دهیاران روستاهای استوه، آقداش و مهرعلیا از توابع بخش قره چای شهرستان خنداب پیگیری های لازم جهت در اختیار گذاشتن فضای لازم جهت تاسیس کتابخانه را انجام دهند.

انتهای پیام/ش

تگها: ساخت, احداث کتابخانه, اخبار خنداب, خبر, فرهنگی, ایران, فرمانداری خنداب

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *