بازدید: 274 | تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1395
امام جمعه خنداب با بیان اینکه در دور دوم انتخابات مجلس به نامزد متعهد، کاردان و در خط ولایت و رهبری را انتخاب کنند گفت: با این اقدام ضمن تکمیل حرکت حماسی خود مجلسی نیرومند در خط رهبری و استکبار ستیز را بسازند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت‌الاسلام مجدی‌زاده کرمانی امام جمعه شهر خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته خنداب به حمله نظامی آمریکا علیه ایران و شکست آنها در صحرای طبس اشاره کرد و گفت: آمریکایی ها آمدند تا گروگان‌های خود را آزاد کنند، اما در صحرای طبس دچار عذاب الهی و شکست مفتضحانه شدند.

مجدی‌زاده اظهار کرد: آمریکا با نیرنگی که همواره دارد، 2 میلیارد دلار از اموال بلوکه شده ایران در آمریکا را به بهانه های واهی مصادره کرد و جنایت دیگری بر جنایات خود افزود، امیدواریم خداوند همانطور که در طبس به یاری مردم ایران شتافت، سقوط این رژیم ظالم را فراهم کند.

وی به سخنان رهبر انقلاب در جمع اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار فرمودند، چهره مقابل نظام اسلامی به دنبال تغییر هویت دینی و انقلابی جوان ایرانی و گرفتن امید و انگیزه از آنان است، تنها راه مقابله با این رویارویی پیچیده دشمن، تربیت جوانانی متدین، انقلابی، پاک دامن، مصمم، هوشیار، پرانگیزه و امیدوار به عنوان افسران جنگ نرم است.

امام جمعه شهر خنداب به مسئله انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخابات پیش رو مکمل انتخابات 7 اسفند است، مردم در انتخابات پیش رو همانند انتخابات 7 اسفند حضوری پررنگ و فعالانه داشته باشند و حرکت حماسی خود را دوباره ثابت کنند.

مجدی‌زاده با بیان اینکه در دور دوم انتخابات مجلس به نامزد متعهد، کاردان و در خط ولایت و رهبری را انتخاب کنند گفت: با این اقدام ضمن تکمیل حرکت حماسی خود مجلسی نیرومند در خط رهبری و استکبار ستیز را بسازند.

انتهای پیام/

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *