بازدید: 376 | تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1395
فرماندار شهرستان خنداب گفت: قرارداد تعریض جاده خنداب به اراک با پیمانکار منعقد شده و مقداری از مبلغ تعریض جاده توسط نیروگاه آب سنگین تامین شده است که با مساعد شدن هوا تا دو هفته دیگر کار آغاز خواهد شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، حمید غیاثی فرماندار شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص تعریض جاده خنداب به اراک گفت: روزهای اخیر تیم عمرانی استان همراه استاندار مرکزی در خنداب حضور پیدا کردند و با برخی از دهیاران و شوراها دیدار داشتند، در این دیدار مشکلات عمرانی شهرستان علی‌الخصوص بیمارستان و راه های مواصلاتی شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

 غیاث اظهار کرد: محدودیت مالی دولت در سال گذشته باعث شد تا خیلی از پروژه‌ها در خنداب به بهره‌برداری نرسد، استاندار مرکزی در روزهای اخیر در خنداب بر مواردی همچون بحث تعریض جاده اصلی و روکش آسفالت آن و تکمیل بیمارستان خنداب تاکید داشت و این موارد را به نصرالله نژاد مدیر کل راه و شهرسازی استان اعلام کرد تا وی پیگیر این موضوع باشند.


وی افزود: قرار داد تعریض جاده خنداب به اراک با پیمانکار منعقد شده و تاکنون مقداری از مبلغ تعریض جاده توسط نیروگاه آب سنگین تامین شده است که با مساعد شدن هوا تا 2 هفته دیگر کار آغاز خواهد شد.

فرماندار شهرستان خنداب گفت: با توجه به رفع محدودیت‌ها و اجرای برجام امیدواریم تخصیص اعتبارات بهتر شود و ما بتوانیم موارد عمرانی که در شهرستان در نظر داریم را اجرا کینم.

غیاثی خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا اعتباری برای جاده فرعی خنداب به اراک جذب کیم و بتوانیم این پروژه را در سال جاری ادامه دهیم.

انتهای پیام/ش

تگها: تعریض جاده, خنداب, اخبار روز, خبر, خطر, جاده مرگ, تصادفات, تعریض جاده, فرماندار خنداب, غیاثی

کانال تلگرامی نسیم خنداب
» مطالب مشابه

نظرات:

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *